Biletomat Imprezy SQ na Dziedzińcu – One more dance! Pres. Taste The Music Night

Imprezy: SQ na Dziedzińcu – One more dance! Pres. Taste The Music Night

Bilety na imprezę

SQ na Dziedzińcu – One more dance! Pres. Taste The Music Night

termin

So, 22 sierpnia 2015 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 22 sie 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄SQ na Dziedzińcu – One more dance!

Kasia Molenda on vocal
Deeplomatik aka Seb Skalski
Loui & Scibi (TTM)
Groove Cocktail (TTM)
Flected

ONE MORE DANCE!

Mieliśmy w tym sezonie już nie spotykać się na Dziedzinie, ale okazuje się ze planowany przez Centrum Kultury Zamek remont przekłada się w czasie, w związku z czym raz jeszcze będziemy mogli odbyć nasze imprezowe safari!

Będzie to też okazja by godnie pożegnać opiekuna dziedzińcowego cyklu - pelikana WŁODZIDZIEMIERZA! Część z wpływu z biletów zostanie przeznaczona na wpłatę na rzecz naszego podopiecznego.

22 sierpnia muzyczne stery plenerowego SQ na Dziedzińcu przejmie reprezentacja wytwórni Taste The Music! Louie & Scibi oraz Groove Cocktail wraz z zaproszonymi gośćmi - legendą polskiej sceny house - Sebem Skalskim oraz Kasią Molendą na vocalu.

Taste The Music to wytwórnia muzyczna założona przez Tomka Gnacińskiego (Groove Cocktail) oraz Wojtka Kucharskiego (Loui & Scibi). TTM ma na celu promowanie producentów, wokalistów oraz instrumentalistów związanych z muzyką house. Dla TTM wydawali swoje autorskie produkcje oraz remiksy tacy artyści jak Dj Yass, Alfred Azzetto, Daniel Bovie, Dave Mayer, Seb Skalski, Groove Cocktail, Loui & Scibi, Twins of Sound oraz wielu innych.

Let's dance!

**************

Kasia Molenda on vocal

Deeplomatik aka Seb Skalski

Loui & Scibi (TTM)

Groove Cocktail (TTM)

Flected

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza będzie przeniesiona do SQ!

Cykl dziedzińcowych imprez wspiera marka Absolut.
Więcej informacji: www.facebook.com/dziedzin

 

*********************

O CYKLU “SQ na Dziedzińcu”:

Betonowa dżungla, muzyczne zoo, imprezowe safari

Zabytkowy Zamek Cesarski w Poznaniu dostanie w te wakacje gorączki. Na dziedzińcu wyrośnie tropikalny las imprez sygnowanych SQ. Bujna roślinność zabawowa rozkwitnie z ogromną siłą, a wysokie korony dj-skich drzew przebiją się przez busz playlist.

Temperatura w porze letniej zachęci mieszkańców miejskiej dżungli do przybywania do źródeł wieczornych uciech. Grube pnie barów będą ostoją dla spragnionej zwierzyny.

W tej niepowtarzalnej scenerii artyści konsolety będą skakać po lianach swoich setów niczym zwinne makaki, a parkiet oplecie – niczym równikowa pajęczyna – sieć skocznych beatów. Muzyczni podróżnicy zechcą przedzierać się maczetą przez gąszcz grubych rytmów.

Nie jednego zaskoczy Predator, międzygalaktyczny gość polujący na endorfiny roztańczonego tłumu. Przed zachwyconym unikatową scenerią pleneru w środku miasta przybyszem po raz pierwszy nie będzie nas musiał ratować Arnold Schwarzenegger.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK