Biletomat Imprezy SQ na Dziedzińcu pres. Jungle Fever!

Imprezy: SQ na Dziedzińcu pres. Jungle Fever!

Bilety na imprezę

SQ na Dziedzińcu pres. Jungle Fever!

termin

So, 04 lipca 2015 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 04 lip 2015 18:00

20 PLN

Wyprzedane

 

📄SQ na Dziedzińcu

Haze
Base
Wookie

Czas wreszcie zainaugurować tegoroczne “ SQ na Dziedzińcu – Jungle Fever”!

Gorączka miejskiej dżungli udzieli się nam w niepowtarzalnej scenerii Zamku Cesarskiego, który i w te wakacje dzięki SQ przeistoczy się w imprezę klubową pod gołym niebem. Znani i lubiani dje, selekcja najlepszej muzyki elektronicznej otoczona wyjątkową scenerią dedykowaną tematowi przewodniemu i w pełni wyposażone bary – ten zestaw po raz kolejny będzie przyciągał klubowiczów na zamkowy dziedziniec.

UWAGA!
W przypadku złej pogody impreza będzie przeniesiona do SQ!


Cykl dziedzińcowych imprez wspiera marka Absolut.
Więcej informacji: www.facebook.com/dziedzin

********


“SQ na Dziedzińcu”:

Betonowa dżungla, muzyczne zoo, imprezowe safari

Zabytkowy Zamek Cesarski w Poznaniu dostanie w te wakacje gorączki. Na dziedzińcu wyrośnie tropikalny las imprez sygnowanych SQ. Bujna roślinność zabawowa rozkwitnie z ogromną siłą, a wysokie korony dj-skich drzew przebiją się przez busz playlist.

Temperatura w porze letniej zachęci mieszkańców miejskiej dżungli do przybywania do źródeł wieczornych uciech. Grube pnie barów będą ostoją dla spragnionej zwierzyny.

W tej niepowtarzalnej scenerii artyści konsolety będą skakać po lianach swoich setów niczym zwinne makaki, a parkiet oplecie – niczym równikowa pajęczyna – sieć skocznych beatów. Muzyczni podróżnicy zechcą przedzierać się maczetą przez gąszcz grubych rytmów.

Nie jednego zaskoczy Predator, międzygalaktyczny gość polujący na endorfiny roztańczonego tłumu. Przed zachwyconym unikatową scenerią pleneru w środku miasta przybyszem po raz pierwszy nie będzie nas musiał ratować Arnold Schwarzenegger.

A tymczasem, któż to skrada za zaroślami? Król gorączkowej dżungli i ikona afrykańskiego dziedzińca. To nie King Kong, Tarzan ani Mowgli. Wkrótce poznacie go lepiej, zrobi spore zamieszanie. Już rozpościera swe majestatyczne skrzydła. Nasz różowy przyjaciel…

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK