Biletomat Imprezy SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Imprezy: SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Bilety na imprezę

SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

termin

So, 11 lipca 2015 godz. 22:00

miejsce

Centrum Kultury Zamek
Święty Marcin 80/82, 61-001 Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 11 lip 2015 17:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Kolejna odsłona SQ na Dziedzincu

neeVald
Jacob A on VOCAL
Banan on SAX
Groovefore
Pequeno
Flor
Mibro
Jordy Jay
Gigi

Staję się już małą tradycją, że w pierwszej połowie lipca w ramach “SQ na Dziedzincu” świętujemy imieniny Neevalda!

Panie i panowie, oto nowy numer 1 i zdobywca statuetki Munoludy 2014 w kategorii DJ/PRODUCENT ROKU! Jak napisał portal muno.pl w podsumowaniu głosowania: Piotr Niwald od lat zaraża miłością do muzyki house za pośrednictwem fal radiowych, poprzez występy w klubach w Polsce i na Białej Wyspie. Jest międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora na Ibizie, prowadzi też autorską audycję Sexy Sunday w tamtejszej rozgłośni Ibiza Global Radio. Neevald cieszy się ogromną sympatią polskich miłośników muzyki house, którzy swoimi głosami zapewnili mu miejsce na samym szczycie naszej listy! Na huczne świętowania Neevald zaprosił kilkunastu dj'ów z całej Polski, których sety okraszone będą saxofonem Banana I wokalem Jacoba A!

UWAGA!

W przypadku złej pogody impreza będzie przeniesiona do SQ!

Cykl dziedzińcowych imprez wspiera marka Absolut.
Więcej informacji: www.facebook.com/dziedzin

O CYKLU “SQ na Dziedzińcu”:

Betonowa dżungla, muzyczne zoo, imprezowe safari


Zabytkowy Zamek Cesarski w Poznaniu dostanie w te wakacje gorączki. Na dziedzińcu wyrośnie tropikalny las imprez sygnowanych SQ. Bujna roślinność zabawowa rozkwitnie z ogromną siłą, a wysokie korony dj-skich drzew przebiją się przez busz playlist.

Temperatura w porze letniej zachęci mieszkańców miejskiej dżungli do przybywania do źródeł wieczornych uciech. Grube pnie barów będą ostoją dla spragnionej zwierzyny.

W tej niepowtarzalnej scenerii artyści konsolety będą skakać po lianach swoich setów niczym zwinne makaki, a parkiet oplecie – niczym równikowa pajęczyna – sieć skocznych beatów. Muzyczni podróżnicy zechcą przedzierać się maczetą przez gąszcz grubych rytmów.

Nie jednego zaskoczy Predator, międzygalaktyczny gość polujący na endorfiny roztańczonego tłumu. Przed zachwyconym unikatową scenerią pleneru w środku miasta przybyszem po raz pierwszy nie będzie nas musiał ratować Arnold Schwarzenegger.

A tymczasem, któż to skrada za zaroślami? Król gorączkowej dżungli i ikona afrykańskiego dziedzińca. To nie King Kong, Tarzan ani Mowgli. Wkrótce poznacie go lepiej, zrobi spore zamieszanie. Już rozpościera swe majestatyczne skrzydła. Nasz różowy przyjaciel…

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK