Biletomat Imprezy SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Imprezy: SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Bilety na imprezę

SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

termin

So, 07 lipca 2018 godz. 22:00

miejsce

Dziedziniec CK Zamek
ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 lip 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 lip 2018 19:00

30 PLN

Wyprzedane

 

📄SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Neevald + goście

To już tradycja, że w pierwszą sobotę lipca w ramach SQ na Dziedzińcu świetujemy imieniny neeValda! Nie inaczej będzie tym razem!

neeVald - gospodarz cyklu The Backroom w SQ, zdobywca statuetki Munoludy 2014 w kategorii DJ/PRODUCENT ROKU! Jak napisał portal muno.pl w podsumowaniu głosowania: "Piotr Niwald od lat zaraża miłością do muzyki house za pośrednictwem fal radiowych, poprzez występy w klubach w Polsce i na Białej Wyspie. Jest międzynarodowym rezydentem klubu Bora Bora na Ibizie, prowadzi też autorską audycję Sexy Sunday w tamtejszej rozgłośni Ibiza Global Radio. Neevald cieszy się ogromną sympatią polskich miłośników muzyki house, którzy swoimi głosami zapewnili mu miejsce na samym szczycie muno listy!"

O CYKLU:
El Castillo - zamek w centrum gorącego Poznania. Kultowy dziedziniec już od dwunastu lat gości w czasie wakacji pasjonatów muzyki elektronicznej. W tym roku wybuchnie hiszpańską fiestą, muzycznie i wizualnie przenosząc do gorącej i hedonistycznej południowej Europy. Niczym na Elrow, cyklu imprez wywodzących się z obrzeży Barcelony, powitają Was szalone dekoracje, ekstrawaganckie kostiumy i niepowtarzalny klimat. Na rozgrzanym betonie poczujecie się jak na żółtych piaskach roztańczonej Ibizy. Jedno jest pewne, SQ na Dziedzińcu znowu zatętni życiem, a w przewodach głośników popłynie gorąca hiszpańska krew.

To zamek z innego wymiaru. Przekrocz jego progi, a najlepsza muzyka wskaże Ci drogę. Poczuj, jak opuszcza Cię codzienność. Wejdź do miejsca, w którym w nocy świeci słońce, a zamiast deszczu z nieba pada konfetti. Uracz się pysznymi setami niczym tapasami. Niczym torreadorzy rozwiniemy przed Tobą czerwoną płachtę umiłowania lata, luzu i beztroski. Najlepsze housy i tech housy, kolorowe przebrania, kreatywne dodatki, piękni, opaleni ludzie, którzy nie myślą o jutrze…

Kwintesencja hiszpańskiego espectáculo w każdą sobotę na dziedzińcu zamku cesarskiego!

UWAGA!
W przypadku złej pogody, impreza będzie przeniesiona do klubu SQ.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na SQ na Dziedzińcu pres. Neevald Namesday!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK