Biletomat Bilety na SQ New Years Eve pres. Shiny Disco Balls! SQ New Years Eve pres. Shiny Disco Balls!

Imprezy: SQ New Years Eve pres. Shiny Disco Balls!

Bilety na imprezę

SQ New Years Eve pres. Shiny Disco Balls!

termin

So, 31 Grudzień 2016 godz. 21:30

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety


Wejście od godziny 00.30

I Pula

dostępna do
Pt, 30 gru 2016 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 30 gru 2016 23:59

100 PLN

Wyprzedane


Wejście od godziny 00.30

II Pula

dostępna do
So, 31 gru 2016 18:00

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 31 gru 2016 18:00

120 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Sylwestrowa impreza w SQ Klub

John James on vocal
Loui & Scibi
Groove Cocktail

Kto z nas nie wzdycha z tęsknoty za prawdziwym blaskiem? Wszystkim, którym znudziła się matowość dnia powszedniego, proponujemy sylwestrowe zatracenie. Nowy Rok w klubie SQ przywitamy skąpani w świetlnych refleksach dyskotekowych kul, którym towarzyszyć będą house’owe brzmienia duetów Groove Cocktail i Loui&Scibi oraz energetyczny wokal Johna Jamesa.

Roztańczone migotanie opanuje klub, który zmieni się nie do poznania dzięki wyjątkowym wizualizacjom. Dyskotekowe kule sprawią, że poczujecie gorączkę sobotniej nocy, a feerie kolorowych świateł odegrają spektakl na ciałach tańczących. Wzniosą się roziskrzone kieliszki szampana.

Błyszczące stroje i dodatki korespondować będą z naelektryzowaną muzycznie i promieniującą atmosferą. Klub opanują brokat, cekiny i świecidełka, a do zabawy porwą najlepsze house’owe duety!

Wszystkie sukcesy nadchodzącego roku da się odczytać z dyskotekowej kuli, która nawet po wybiciu północy nie zmieni się w dynię.

COCKTAIL BAR do 24:00 drinki/ koktaile na bazie: wódka Absolut, whisky Chivas, rum Havana, "bąbelki" o północy // woda, soki & napoje gazowane (z wyłączeniem Red Bulla)

Rezerwacja miejsca siedzącego – 50 zł/osoba (rezerwacja tylko telefonicznie 663 786 547)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na SQ New Years Eve pres. Shiny Disco Balls! Bilety na Sylwester 2016/2017

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.