Biletomat Imprezy Sopot Stanton Warriors

Imprezy: Stanton Warriors

Bilety na imprezę

Stanton Warriors

termin

Pt, 06 Marzec 2015 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Michał Kuśnierz SMILE REPREZENT

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 05 mar 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 06 mar 2015 17:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Stanton Warriors w klubie Sfinks700!

Stanton Warriors, Dominic Butler i Mark Yardley

Stanton Warriors w kręgach muzyki breakbeat od wielu lat uznawani są za absolutny numer jeden. Ze swoimi występami zjeździli cały świat, za każdym razem doprowadzając do euforii roztańczone tłumy.

Dominic Butler i Mark Yardley, to pionierzy dźwięku, który załamał wszystkie zasady w 1998 roku, kiedy to duet przerobił, przekręcił i połamał brzmienie garage, dając światu dudniące basy i mocno uderzające bity o iście niszczycielskim charakterze (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu). W 2001 roku, duet zaprezentował niezwykły mix-album „Stanton Sessions”, który został wydany w XL Recordings. Było to wydanie na tyle dobre, że zdobyło tytuł najlepszego albumu podczas Dance Star Awards, a także później podczas Muzik Mag Award, za każdym razem zostawiając w tyle renomowaną konkurencję. Album okazał się także najlepiej sprzedającym się albumem breakbeatowym w historii.

Podczas tworzenia własnyc produkcji, artyści współpracują ze znakomitymi wokalistami, jak Big Daddy Kane, Twista czy The Beatnuts, przekształcając brzmienie house, electro, hip -hop oraz funk w ich własne, „połamane” interpretacje. W 2006 roku pojawił się debiutancki album autorski duetu, „Lost Files”, który zyskał poparcie wśród wielu DJów oraz – co ciekawe – na wielu różnych scenach muzycznych. W tym samym czasie ukazał się drugi mix-album, zatytułowany po prostu „Stanton Sessions 2”, który szybko zgarnął największe wyróżnienia – za najlepszy album roku, ponadczasową kompilację roku oraz Breakbeatową kompilację roku.

Supporty: TBA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.