Biletomat Imprezy Stay Up Forever ! - Chris Liberator & Dave The Drummer

Imprezy: Stay Up Forever ! - Chris Liberator & Dave The Drummer

Bilety na imprezę

Stay Up Forever ! - Chris Liberator & Dave The Drummer

termin

Pt, 27 lutego 2015 godz. 21:00

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

FABRYKA

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 07 lut 2015 11:55

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 26 lut 2015 18:32

35 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 27 lut 2015 16:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Chris Liberator & Dave The Drummer w krakowskiej Fabryce

Main Stage
Chris Liberator & Dave The Drummer
Dusha (Absurd Squad)
Wojti (Autonoma)
Fukktry (Absurd Squad)
Pisar (Absurd Squad)
Bartech (Absurd Squad)

Furious Crew B-day Stage :

Lehu [HCC] Live !
DiLL [Furious Crew]
Judasz [Furious Crew]
C-Rbr [Furious Crew]
Silent [Furious Crew]
수봉 [Furious Crew]

Stay Up Forever – Chris Liberator & Dave The Drummer w Krakowie! Ikony acid techno wystąpią 27 lutego w Fabryce.

Po bardzo długiej przerwie London underground sound znów zabrzmi w fabrycznych murach.
Absurd Squad & Furious Crew zapraszają na wydarzenie, którego gwiazdami będą ikony i twórcy UK acid techno Chris Liberator & Dave The Drummer. Na imprezie kolektyw Furious Crew świętować będzie sześciolecie swojej działalności.

Na głównej scenie wystąpią DJe związani z Absurd Squad Dusha, Fukktry, Pisar, Bartech. Swoje słynne umiejętności zaprezentuje też Wojti (Autonoma). Furious Crew z okazji swoich urodzin przygotowało osobną scenę na której zagrają Lehu Live! [HCC] oraz członkowie kolektywu Harpax Live!, DiLL, Judasz, C-Rbr, Silent i 수봉.

Chris Liberator

Autor albumu studyjnego "Set Fire" uznanego przez wiele magazynów techno na świecie albumem roku 2000. Lider kilku znanych projektów, np. Ha-Lo, Start Power, Carbine, Lochi czy Dynamo City. Rokrocznie od ośmiu lat znajduje się w pierwszej 30. najlepszych i najpopularniejszych DJ-ów świata w plebiscycie czytelników brytyjskiego magazynu "DJ Magazine". Redaktor cenionego magazynu o muzyce tanecznej na Wyspach, "Wax Magazine". W londyńskim klubie "414" prowadzi on z pozostałymi Liberatorami (Aaronem i Julianem) od prawie dziesięciu lat cotygodniową imprezę o nazwie "Nuclear Free Zone".

Chris Liberator jest także autoremponad 150 singli wydanych w kilkudziesięciu wytwórniach takich, jak: Stay Up Forever, Cluster, Minimum/Maximum, Noom, Global Ambition, Reload, Eukatech, Pull The Strings, Routemaster, VCF, Choci's Chewns, TEC, Smitten, Boscaland, Prolekult, Bang On, Bionic Orange, Techno Mafia, London Records, z których wiele wygrywało plebiscyty na single roku. Autor ponad 100 remiksów dla takich wykonawców, jak: Watchman, CJ Bolland, Awex, Elastica, Secret Knowledge, Three'n'One, Commander Tom. Regularny gość najważniejszych cyklicznych imprez z muzyką techno i trance w Wielkiej Brytanii, jak: Trancentral, Pendragon, The Tribal Gathering, Pickle, Universe, Havok, a także największych festiwali techno w USA, Kanadzie, Australii czy Japonii. Właściciel wytwórni: Stay Up Forever, Stay Up Forever Remixes, Cluster i Minimum/Maximum.

Dave The Drummer

Henry Cullen, czyli Dave The Drummer, zaczynał swoją przygodę na początku lat dziewięćdziesiątych, grając imprezy na londyńskich „squotach” razem Aronem, Chrisem i Julianem Liberatorem, z którymi nieco później założył The Stay Up Forever Records. Ich podstawowym narzędziem pracy był legendarny już Roland 303, który przyczynił się do stworzenia muzyki acid techno. Dave otworzył także dwie wytwornie - Hydraulix i później Apex, w których pracuje do dziś jako producent i wydaje płyty, często współpracując z artystami londyńskiej sceny, takimi, jak: Chris Liberator, Ant czy Alex Calver. Podczas długoletniej kariery wypracował sobie bardzo charakterystyczny styl, dzięki któremu zdobył popularność na całym świecie i jest wręcz uwielbiany przez swoich fanów, a także przez niemal każdą publiczność, przed którą występuje. Przeważnie gra sety na gramofonach, zawsze dobrze się przy tym bawiąc. Jest docenianym i rozpoznawalnym DJem, a na swoim koncie ma dość pokaźną liczbę wydań. Warto wspomnieć o serii „Hydraulix”, która doczekała się już niemal 50 wydań (każde z nich opatrzone jest tylko kolejnym numerkiem, bez jakiejkolwiek wzmianki o dwóch nagraniach, które się na nich znajdują)!

 

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK