Biletomat Imprezy Kraków Steve Summers

Imprezy: Steve Summers

Bilety na imprezę

Steve Summers

termin

So, 09 maja 2015 godz. 22:00

miejsce

Barka
Mostowa 14, 31-061 Kraków

organizator

Barka

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 09 maj 2015 16:00

13 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Steve Summers zagra na Barce w Krakowie

To będzie nowa seria imprez na muzycznej mapie krakowa. Startujemy już w pierwszej połowie maja z gościem zza ”Wielkiej Wody”. Steve Summers, bo o nim mowa, uraczy nas swoim live actem na pokładzie krakowskiej Barki. Dzielne wspierać go będą Olivia oraz Chino z krakowskiego kolektywu Radar.

Opening + organizacja: Huges, Dj Szy oraz Barka.

Steve Summers, a właściwie Jason Letkiewicz to człowiek o tysiącu twarzy. Alan Hurst, Confused House (pod tą nazwą kryje się również label prowadzony przez artystę), Malvoeaux, Rhythm Based Lovers, Sensual Beings to tylko niektóre z jego wcieleń.
Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w duecie Manhunter u boku Ari’ego Goldmana (1/2 Beautiful Swimmers), który początkowo miał charakter noisowo eksperymentalny, a z biegiem czasu przerodził się w muzykę czysto taneczną. Każdy kolejny solowy alias Letkiewicza jest dla słuchacza wycieczką po różnorodnych brzmieniach, które łączy ze sobą energetycznym housowym sznytem.

Pomimo licznych indywidualnych projektów, Jason od lat uwielbia jammować z przyjaciółmi. Efektami tych spotkań są min. Escape Force (kolaboracja z Bookworms i Terreke), czy Two Dogs In House, które tworzy z właścicielem wytwórni L.I.E.S. Ronem Morellim. Przy produkcji używa tylko i wyłącznie hardware’u. Imponująca kolekcja sprzętu, którą Letkiewicz wykorzystuje podczas swoich występów live i w studio, została po części odziedziczona po ojcu muzyku, a resztę producent kupił za pieniądze zarobione na… wyprowadzaniu psów.
Jego nagrania ukazały się do tej pory nakładem takich wytwórni jak min. : Jack For Daze (sublabel holenderskiego Clone), L.I.E.S., Echovolt Records i jego własnego Confused House.

Olivia, DJ-ka z Krakowa , ½ duetu Chrono Bros oraz 1⁄3 kolektywu Radar. Jej selekcja to wynik fascynacji sceną techno z Detroit i Holandii. Interesuje się stylistyką science fiction z lat 70, kosmosem, oraz paranormalnymi zjawiskami. Od niedawna, prowadzi audycje radiową "Unsound Interferencje"

Chino, pochodzący z Katowic didżej i producent, mieszkaniec Krakowa i animator lokalnej sceny klubowej. Artur Oleś dzieli swój czas między muzykę i obraz - muzyk jest również instruktorem litografii w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK