Biletomat Imprezy Warszawa Sunday Liquid Brunch feat. Ben Pearce (UK)

Imprezy: Sunday Liquid Brunch feat. Ben Pearce (UK)

Bilety na imprezę

Sunday Liquid Brunch feat. Ben Pearce (UK)

termin

Nd, 03 Lipiec 2016 godz. 15:00

miejsce

Klub The View
ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa

organizator

Klub The View

Bilety

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Sunday Liquid Brunch feat. Ben Pearce (UK) w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Ben Pearce w warszawskim klubie The View!

Ben Pearce

Wiele osób kojarzy Ben'a Pearce'a wyłącznie z kawałkiem "What I might do". Ten osobliwie wzniosły, deep house’owy debiut zdominował klubowe parkiety na całym świecie w roku 2012, zyskując jednocześnie poparcie artystów takich jak: Jamie Jones, Heidi oraz Pete Tong. Nie ma w tym chyba nic dziwnego (w końcu kawałek pokrył się platyną w Europie), jednakże ci, którzy podążali za artystą od początku doskonale zdają sobie sprawę, że Ben Pearce to znacznie więcej niż tylko ten jeden utwór.

Start: 15:00
End: 22:00

Ben jest przede wszystkim bardzo osłuchanym Dj'em. Posiada obszerną wiedzę muzyczną oraz umiejętność grania utworów z szerokiego zakresu gatunków. Jego umiejętności za gramofonami również nie pozostały nie zauważone czego dowodem są słynne sety u boku artystów pokroju: Eats Everything, Seth Troxler, oraz Theo Parrish.

Ben Pearce nie spoczywa na laurach, od 2013 konsekwentnie pędzi na przód z przekonaniem oraz pewnością siebie, świadomy swojej dominacji w klubowym świecie, która dopiero co się rozpoczęła.

UWAGA! Wejście na wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich. 

Obowiązuje selekcja. 

BEN PEARCE (UK)
& guests

THE VIEW - LIKE NO OTHER.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.