Biletomat Imprezy Sylwester by TEMAT RZEKA

Imprezy: Sylwester by TEMAT RZEKA

Bilety na imprezę

Sylwester by TEMAT RZEKA

termin

Czw, 31 grudnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Pin Up Studio
Nowogrodzka 84/86, 02-018 Warszawa

organizator

Temat Rzeka

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 21 gru 2015 21:39

40 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
Pon, 21 gru 2015 21:39

150 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 30 gru 2015 23:59

50 PLN

Wyprzedane


VIP

VIP

dostępna do
Śr, 30 gru 2015 23:59

150 PLN

Wyprzedane 

📄Sylwester by TEMAT RZEKA

FAIR WEATHER FRIENDS djset (WarnerMusicPoland)
Last Robots (Bert & iRobot, Radio Czwórka)
Simon Mattson (RYM, burnResidency Ibiza)
Truant (Temat Rzeka)
Luke Hiero (Beachboys)

Po czasie zasłużonego odpoczynku, resetu, powakacyjnych postanowień poprawy, zakończonych urlopów i przebytych detoksów, przyszła pora na gorące jak tegoroczny sierpień na Poniatówce i kompletnie odjechane zamknięcie mijającego roku i wspólne wejście w nową międzygalaktyczną przestrzeń! Jeśli znasz już Temat Rzeka, to nie musimy Cię nawet namawiać na wspólną zabawę. Wiesz, że warto. Jeszcze u nas nie byłeś? Więc masz ostatnią w tym roku okazję, aby nadrobić swoje zaniedbanie. Uwierz nam - chcesz stać się częścią tej historii!

GDZIE?
W samym sercu miasta! Wykraczamy poza piaszczyste ramy plaży i oddajemy Wam we władanie parkiet industrialnego, nowoczesnego wnętrza PIN-UP STUDIO, znanego niektórym z Was, choćby z takich eventów jak after party po Konferencji Muzycznej Audioriver czy imprezy Sneakerness. Minimalistyczna loftowa przestrzeń, będąca na co dzień terenem działań twórczych artystów wielu dziedzin, tej niezwykłej nocy zmieni się w tętniący najlepszą muzyką, rozświetlony wizualizacjami, elektroniczny organizm. Zostań jego częścią. Zespół niespokojnych nóg miłe widziany!

KTO?
My i Wy, czyli Temat Rzeka! Od 2013 roku najjaśniejszy stroboskop na sezonowej, letniej, elektronicznej mapie stolicy. Kooperatywa pasjonatów, którzy rozruszali muzycznie prawy brzeg rzeki i dzięki którym hasło "skończyć pod Mostem" stało się zapowiedzią niezapomnianej imprezy aż po świt, przy rytmach najlepszych klubowych brzmień. Stworzyliśmy wspólnie z Wami przestrzeń kulturalną, w której każdy znajdzie coś dla siebie: od klasyki do elektroniki, przez kino i wino, do jogi na plaży i tańca na barze!

LINE-UP
FAIR WEATHER FRIENDS djset(WarnerMusicPoland)
LAST ROBOTS (Bert & iRobot, Radio Czwórka)
SIMON MATTSON (RYM, burnResidency Ibiza)
T R U A N T (Temat Rzeka)
LUKE HIERO (Beachboys)

FAIR WEATHER FRIENDS - tej formacji nie trzeba nikomu przedstawiać. Jako koncertowy wulkan energii umiejętnie łączą ambitną elektronikę z akustycznym instrumentarium. Mają na swoim koncie ponad 200 koncertów w Polsce i za granicą. Wystąpili na scenach największych festiwali, wliczając gdyńskiego Open’era, Coke Live Music Festival (ich singiel „Fortune Player” promował całe wydarzenie), Free Form Festival, Orange Warsaw Festival, No Border Festival, New Fall Festival oraz Tatarak Festival. Debiutancka płyta nagrana w zeszłym roku została wydana w wytwórni Warner Music Poland. Produkcje muzyków inspirowane są współczesną elektroniką i muzyką lat 70 i 80, natomiast ich dj set to taneczna wycieczka po gatunkach house, uk garage, tech-house, minimal techno, IDM, disco, nu-disco, hip hop i funk. Precyzyjny dobór najciekawszych utworów z poszczególnych gatunków, indywidualnie wyprodukowane remixy oraz odpowiedni klimat i energia to wizytówka djskiego składu FWF. Swoimi kompozycjami potrafią pogodzić fanów indie-popu z entuzjastami elektroniki.

Kolejnym headliner’em jest warszawski duet LAST ROBOTS, którego członkowie mają ogromne doświadczenie dj-skie. W swojej trwającej już ponad dekadę karierze zjeździli całą Polskę i spory kawałek świata. Występowali na wszystkich największych festiwalach muzycznych w tym kraju, na Open’erze, Audioriver czy Coke Live dla 40 tysięcy ludzi jako oficjalny support The Prodigy. Wystąpili również na scenie festiwalu Trends Lab obok Soulwax, Booka Shade oraz Maxa Sedgley’a. Obydwaj artyści związani są z radiem. Ich solowe audycje można usłyszeć m.in. na antenie Czwórki. Last Robots produkują własne nagrania, są także autorami remiksów dla zespołów Plastic, Fox, Artybishop oraz dla Noviki.

Nie zabraknie także twórców związanych z Tematem Rzeka od dłuższego czasu. Na scenie pojawi się SIMON MATTSON - dj i producent, który na swoim koncie posiada wydania:
"Nikt nie gra w Polsce tak jak oni" - Piotr Metz, Trójka Polskie Radio
"Perełka muzyki elektronicznej" - Tomasz Rawski, Czwórka Polskie Radio
InFine Music (Agoria). W tym roku był finalistą międzynarodowego konkursu burnResidency na Ibizie, występował na wyspie w klubach Sankeys oraz Privilege. Kolejny rezydent to TRUANT, który od samego początku działalności Tematu Rzeka dbał o odpowiednią oprawę muzyczną i atmosferę na plażowym parkiecie. Związany z wytwórnią Otake Records oraz agencją Karma Bookings. Nie ma imprezy, na której by nie grał. Towarzyszyć im będzie LUKE HIERO - człowiek o mocnych nerwach, dla labeli Defected oraz odpowiedzialny za słynne imprezy na statkach Beachboys w Augustowie.

JAK ZAWSZE MOŻECIE LICZYĆ NA...

Odpowiedzieli, że po prostu Was lubią. #najlepiej
muzykę i przywitali z nami niejeden nadwiślański świt.
INFORMACJA PRASOWA Z DN. 10.12.2015
♥ Naszą niezawodną ekipę za barem! Zatroszczą się, abyście znów przypomnieli sobie, jak smakuje lato w Temacie. Niewiedzący co to zmęczenie, zawsze uśmiechnięci, idealni. Pytaliśmy jak to robią.
♥ Sety wywołujące na parkiecie samozapłon! Wyrywające z butów i niepozwalające ustać w miejscu klubowe rytmy w doskonałym, znanym bywalcom Tematu Rzeka klimacie. Tej wyjątkowej nocy na scenie czołówka polskiej sceny elektronicznej - w tym nasi niezastąpieni rezydenci.
♥ Wyjątkową aranżację wizualną dzięki niezawodnemu VJ FkS, którego zapewne kojarzycie z naszych plażowych imprez czy festiwalu Audioriver.
♥ Barwne i zróżnicowane towarzystwo Tematowej rodziny. Pozytywni ludzie, którzy cenią dobrą

Ilość biletów, jak i pojemność lokalu jest ograniczona. Szkoda, gdyby Cię zabrakło. Nie trać czasu, dołącz do nas już dziś.

Bilet VIP - info., pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1511016712531866/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl