Biletomat Imprezy The Backroom! pres. Toni Moreno

Imprezy: The Backroom! pres. Toni Moreno

Bilety na imprezę

The Backroom! pres. Toni Moreno

termin

So, 04 lutego 2017 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 04 lut 2017 19:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Toni Moreno zagra w klubie SQ!

Toni Moreno (Ibiza Global Radio)
Matthew Clarck
Mia Twin

Trochę lata w środku zimy? Proszę bardzo!
4 lutego zapraszamy na pierwszy w tym roku “The Backroom”, którego bohaterem będzie Toni Moreno - członek rozgłośni Ibiza Global Radio. Namłodszy ze znanej na Ibizie familii Moreno (starszy brat jest jednym z redaktorów Ibiza Global Radio) to nie tylko świetny dj, lecz również utalentowany producent. Jego produkcje grali m.in. Luciano, Steve Lawler, Dan Ghenacia czy Carl Cox. Ten ostatni zaproponował mu nawet udział w jego kultowej imprezie “Music is Revolution”.

The Backroom – znany i lubiany cykl, od 5 lat na klubowej scenie. Do tej pory, na imprezach dowodzonych przez gospodarzy cyklu – Matthew Clarck i neeVald – zagrały tak uznane w świecie klubowym marki jak Adriatique, Claptone, Karmon, Purple Disco Machine, Kolombo, Robert Owens, Doctor Dru, Adana Twins, Sandy Rivera, Thyladomid i wielu wielu innych.

Imprezę wspiera marka Lech.

Toni Moreno:
Ibiza Global Radio set

https://www.youtube.com/watch?v=C4kpEIYgEBE
https://www.youtube.com/watch?v=NvGD8cpXeHU

Mia Twin rozpoczęła swoją drogę muzyczną od śpiewu w zespołach i chórze oraz grze na gitarze i pianinie. Po tak wszechstronnym wykształceniu jej chęć dzielenia się pasją do muzyki przerodziła sie w miksowanie płyt na imprezach. Po niedługim czasie miała na swoim koncie bookingi w czołowych polskich klubach, a także poza granicami kraju. Występowała z najlepszymi DJ’ami z Polski i zza granicy. Nieustannie czerpie inspiracje ze wszystkiego co ją otacza, dlatego obecnie jej zainteresowania można określić jako szeroko pojętą muzykę elektroniczną.

https://www.facebook.com/miatwin
https://soundcloud.com/miatwin
http://www.mixcloud.com/MiaTwin/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!