Biletomat Imprezy The Jillionaire (Major Lazer)

Imprezy: The Jillionaire (Major Lazer)

Bilety na imprezę

The Jillionaire (Major Lazer)

termin

So, 20 sierpnia 2016 godz. 22:00

miejsce

Iskra Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

organizator

Illegalbreaks

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 01 sie 2016 10:15

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 20 sie 2016 17:00

39 PLN

Wyprzedane 

📄The Jillionare powraca do Polski!

The Jillionaire (Major Lazer)

Pochodzący z Trynidadu I Tobago THE JILLIONAIRE wraz z Diplo i Walshy Fire należy do podstawowych członków, kultoewgo już Major Lazer.

W swoim stylu łączy brzmienie karaibskiego Soca i Reggae z wpływami różnych gatunków muzycznych z całego świata.

Stale rosnące zapotrzebowanie na JILLIONAIRE’a dotyczy zarówno jego działań jako współtwórcy, jak i samodzielnego artysty. W studio Jillionaire często współpracuje z innymi utalentowanymi producentami, jak z działającym na Brooklynie Richiem Berettą w ich remiksie SUMMER OF ’93 The Dolls, ze wschodzącą gwiazdą Phat’em Deuce w przełomowym remiksie dla MNDR hitu FEED ME DIAMONDS, czy w swojej pierwszej oryginalnej produkcji wydanej w tym roku przez Island/Universal ze szwedzkim producentem Salvatorem Ganaccim (i Sound Boy Sanjin) – festiwalowym hymnie FRESH.

W tym roku byliśmy świadkami startu jego autorskiego wydawnictwa Feel Up otwartego na utalentowanych artystów, którzy, ujmując rzecz najprościej, „tworzą muzykę, która cię porusza”.

Tegoroczne trasy po niemal wszystkich kontynentach i jeszcze więcej nadchodzących projektów - może ci się wydawać, że znasz JILLIONAIRE’a, ale on dopiero się rozkręca.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK