Biletomat Imprezy Gdańsk THE SCORE OF HARDCORE & BRUTAL ELECTRONIC FESTIVAL presents: DJ DISTORTION - ROTTERDAM TERROR CORPS

Imprezy: THE SCORE OF HARDCORE & BRUTAL ELECTRONIC FESTIVAL presents: DJ DISTORTION - ROTTERDAM TERROR CORPS

Bilety na imprezę

THE SCORE OF HARDCORE & BRUTAL ELECTRONIC FESTIVAL presents: DJ DISTORTION - ROTTERDAM TERROR CORPS

termin

So, 21 maja 2016 godz. 22:00

miejsce

Protokultura
Niterów 29B, 80-863 Gdańsk

organizator

Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 20 maj 2016 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄The sCore & Warsaw Speedcore zapraszają na kolejną edycję imprezy - The sCore of Hardcore & Brutal Electronic Festival.

The sCore & Warsaw Speedcore zapraszają na kolejną edycję imprezy - The sCore of Hardcore & Brutal Electronic Festival.  Jest to największa i najbardziej kultowa w Polsce seria imprez o tematyce gabber / rave / hardcore / terror.

Główną gwiazdą wieczoru będzie legenda sceny oldschool hardcore - DJ Distortion! Założyciel Rotterdam Terror Corps - jednej z najsłynniejszych grup muzyki gabber/hardcore na świecie. Zaproszeni przez nas artyści zaprezentują się na dwóch scenach - HARD (hardcore, terrorcore) oraz OLDSCHOOL (rave, gabber i oldschool hardcore).

Od 10 lat dajemy Wam solidne booking'i i okazję na wspólne świętowanie. Również tym razem liczymy na Wasze liczne przybycie!!

HARDCORE WILL NEVER DIE!

HARD STAGE:

DJ DISTORTION (Rotterdam Terror Corps) NL

Groan-er (Warsaw Speedcore/Noisekick Records)
KREW (Warsaw Speedcore)
Damage (Warsaw Speedcore)
Braindropah (The sCore)
PRDM (The sCore)
The Shocker (terrorcore.pl)
Friz (terrorcore.pl)

OLDSCHOOL STAGE

Simi (Eudetek/Łódź)
Stomper (Eudetek/Łódź)
Bodyhammer (Olsztyn)
Jaqp b2b Implicite (Impakt7/DRUMATIC)
Artificial (The sCore)
Disease (The sCore/SoD)
Smurf (The sCore)

BIO:

DJ DISTORTION (Rotterdam Terror Corps) NL

DJ Distortion - założyciel Rotterdam Terror Corps - jednej z najsłynniejszych grup muzyki gabber/hardcore. Już w 1989 roku jako promotor organizował swoje pierwsze imprezy w Holandii, na których mogliśmy zobaczyć jak stawiają pierwsze kroki takie ikony hardcore jak Neophyte, Ruffneck, Dano czy Partyraiser. Od 1992 prowadził jedne z pierwszych hardcore radio show na świecie które odbywają się do dziś w każdną środę na www.hardcoreradio.nl. W 1994 roku kiedy happy hardcore stawał się przodującym gatunkiem hardcore, Dj Distortion wraz z mc RAW kontynuowali granie i produkcję ciężkiej i mrocznej odmiany gatunku. Ojciec dobrze znanej i kochanej wytwórni Megarave Records - kawałki takie jak "God Is A Gabber", "The Horror", "Raveworld" są reprezentowane przez wszystkie pokolenia sceny hardcore po dziś dzień.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.