Biletomat Imprezy THOMAS SCHUMACHER & ANDRE GALLUZZI

Imprezy: THOMAS SCHUMACHER & ANDRE GALLUZZI

Bilety na imprezę

THOMAS SCHUMACHER & ANDRE GALLUZZI

termin

So, 22 lutego 2014 godz. 22:00

miejsce

1500m2 do wynajęcia
Ul. Emilii Plater 29, 00-688 Warszawa

organizator

1500m2

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 22 lut 2014 17:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Legendy techno w Warszawie. Afterparty po gali MUNOLUDY 2013!

Thomas Schumacher (Electric Ballroom / Get Physical / Pets // DE), Andre Galluzzi (Cocoon // DE), Burek Showcase: HOMEBOY (Hypercolour/Wolf //HR), Pytzek (Burek //HR), BLCKSHP (1500m2 / Pets), Mike P (POL_ON), Pitti Schmitti (1500m2 / Fiasko), ACID JAXX (Kuvau & Jake), Scheme (Fiasko // Berlin), Grobel (S1 WARSAW)

Bitwa Na Techno odkrywa po raz kolejny przed nami swoje karty – legendarni wymiatacze techno porwą swoimi dźwiękami 22 lutego w 1500m2 w Warszawie.

Oficjalne Afterparty po Gali wręczenia nagród MUNOLUDY 2013

Doświadczenie tych Djów w latach dosięga już półwiecza. Droga od Ostgut i Tresora aż po Berghain odbiła się sławą w całej Europie. Przedstawiamy wam Thomasa Schumachera i Andre Galluzziego.

U każdego z ich pojawił się punkt przełomowy, który pozwolił na zaistnienie w branży muzyki elektronicznej. Thomas usłyszawszy acid house po raz pierwszy, zrozumiał, co będzie przodowało w jego życiu. Andre, jako nastoletni barman, dostał szansę od losu i mógł zastąpić chorego Dj. Te wydarzenia skutkowały ogromem pracy, którą do tej pory panowie wkładają w swoje produkcje i rozwój.

Począwszy od komputera Atari w domowym studio Schumachera, do okrzyknięcia jego albumu odpowiedzią na „Homework” Daft Punk. Andre, jako niestrudzony techno-podróżnik, grywa od parudziesięciu lat co tydzień w innym zakątku świata.

Scena elektroniczna jest wymagająca i nie pozwala zwalniać z tempa. Schumacher i Galluzzi przodują, wyciskając z muzyki i swoich wytwórni to, co najlepsze.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.