Biletomat Imprezy Warszawa TIGA

Imprezy: TIGA

Bilety na imprezę

TIGA

termin

Pt, 22 Kwiecień 2016 godz. 23:00

miejsce

Nowa Jerozolima
Al. Jerozolimskie 57, 00-697 Warszawa

organizator

Follow The Step

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 08 luty 2016 15:11

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 13 marz 2016 20:49

45 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Wt, 19 kwie 2016 09:38

55 PLN

Wyprzedane


Standard

IV Pula

dostępna do
Pt, 22 kwie 2016 18:00

65 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Tiga zagra w Nowej Jerozolimie

Tiga

Follow The Step zaprasza na występ jednego z najbardziej docenianych artystów na światowej scenie muzyki elektronicznej. Tiga w Warszawie już 22 kwietnia!

Kanadyjczyk to niezwykle charyzmatyczna postać, która od lat zaskakuje, wprowadza wiele świeżości i nie daje się zaszufladkować w jednym gatunku. Co ważne, występ Tigi w Nowej Jerozolimie odbędzie się w ramach trasy promującej jego najnowszego albumu, którego premiera już 4 marca.

Droga muzyczna artysty rozpoczęła się już w latach 90. kiedy stawiał pierwsze kroki jako DJ oraz był jednym z pionierów kanadyjskiej sceny tanecznej. W 2001 roku przyszedł czas na start kariery producenckiej – i to z wielkim hukiem, bowiem „Sunglasses At Night” to do dziś jedna z najbardziej kultowych pozycji w tanecznej elektronice. Potem powstały kolejne hity, jak choćby „You Gonna Want Me”, „Shoes” i „Bugatti” oraz remiksy m.in. dla Depeche Mode, Moby’ego czy LCD Soundsystem. Wiele własnych kompozycji Tiga wydał w swojej wytwórni Turbo, w której katalogu są również produkcje Gesaffelsteina, Azari & III, The Hackera czy Boys Noize.

Ubiegły rok była Tigi wyjątkowo udany, ponieważ występował z premierowym live-actem na wielu prestiżowych elektronicznych wydarzeniach – m.in. na Audioriver Festival w Płocku, gdzie pod sceną bawiło się kilka tysięcy osób. Ponadto, artysta wyprodukował swój kolejny album, na którym znajdą się takie hity, jak „Bugatti”, „Don’t break my heart” czy „Planet E” z gościnnym udziałem Hudsona Mohawke’a. Premiera płyty odbędzie się na początku marca, czyli tylko na około miesiąc przed występem w stolicy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.