Biletomat Imprezy Tiga

Imprezy: Tiga

Bilety na imprezę

Tiga

termin

So, 15 października 2016 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 14 wrz 2016 18:57

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 15 wrz 2016 14:28

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 14 paź 2016 19:35

55 PLN

Wyprzedane 

📄Tiga zagra w Sfinks700

Z ogromną satysfakcją, pragniemy zaprosić Was na jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w 25 letniej historii Sfinksa. 15 października w Sfinks700 zagra - TIGA.

 Tiga to kanadyjski producent, który zasłynął 15 lat temu coverem numeru Sunglasses at Night Coreya Harta, który szybko stał się pozycją absolutnie kultową. Efektu dopełnił teledysk z kontrowersyjną Amandą Lepore w roli głównej. Na jego debiutancki album Sexor trzeba było jednak poczekać aż do 2006 roku. W międzyczasie wydawał liczne kompilacje utrzymane w klimatach electro i house’u, na których od czasu do czasu zamieszczał swoje numery. Poza tym był bardzo aktywnym remikserem – przerabiał numery Gossip, New Young Pony Club czy Human League. Na kolejnym albumie Ciao! kontynuował swoją wizję rozerotyzowanego house’u i electro współpracując m.in. z Jamesem Murphym z LCD Soundsystem, Jasperem Dahlbeckiem, Gonzalesem i duetem Soulwax. Do niedawna znany był przede wszystkim z energetycznych DJ-setów, do których poza powyższymi gatunkami wplatał techno, funk, disco i wiele innych. W ubiegłym roku po raz pierwszy zaprezentował się w wersji live – z towarzyszeniem wieloletniego współpracownika Zyntheriousa oraz wizualizacjami kolektywu Pfadfinderei znanego ze współpracy z Paulem Kalkbrennerem i Moderatem. 

https://www.facebook.com/officialtiga

http://tiga.ca/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK