Biletomat Imprezy Sopot Timo Maas

Imprezy: Timo Maas

Bilety na imprezę

Timo Maas

termin

So, 01 sierpnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Zatoka Sztuki
Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

organizator

Zatoka Sztuki

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 31 lip 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Timo Maas w Zatoce Sztuki!

Timo Maas

Timo Maas - Niemiecki DJ, producent i remixer. Jeden z najbardziej zasłużonych twórców tamtejszej sceny trance'owej, chociaż sam za takiego się nie uważa.

Wstęp 20:00, Dj set: 21:00

Timo pierwsze płyty zaczął kupować zanim ukończył 10 lat, a 7 lat później, już jako DJ, okazjonalnie grał na imprezach techno i w klubach. Na początku lat 90 zaangażował się w powstającą niemiecką scenę rave, nagrywając już własne kawałki. Jego pierwsze wydawnictwo, "The Final Excess", ukazało się w 1995 roku. W środowisku muzyki dance Maas stał się popularny dzięki remixowi kawałka Doom’s Night Azzido Da Bass’a. Na fali swojego sukcesu wydał album Music For The Maases Volume 1 oraz mix album zawierający jego wcześniejsze nagrania oraz remixy. Jego pierwsza w pełni autorska płyta, zatytułowana "Loud", ukazała się w roku 2002. Trzy lata później na rynku pojawił się drugi album - "Pictures". Ostatnie dzieło Massa to wydana w 2013 płyta Lifer. W tym samym roku Timo obchodził 10 rocznicę rezydencji w DC10 na Ibizie.

Już 1 sierpnia w ramach Lotto Beach Party Night Edition Timo Maas z pewnością wprowadzi sopocką publiczność w odpowiedni trans.

Bieżące informacje: https://www.facebook.com/zatokasztukibeachclub www.zatokasztuki.pl

Zatoka Sztuki Beach Club | SOPOT | Mamuszki 14

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK