Biletomat Imprezy Timo Maas

Imprezy: Timo Maas

Bilety na imprezę

Timo Maas

termin

So, 01 sierpnia 2015 godz. 20:00

miejsce

Zatoka Sztuki
Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

organizator

Zatoka Sztuki

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 31 lip 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Timo Maas w Zatoce Sztuki!

Timo Maas

Timo Maas - Niemiecki DJ, producent i remixer. Jeden z najbardziej zasłużonych twórców tamtejszej sceny trance'owej, chociaż sam za takiego się nie uważa.

Wstęp 20:00, Dj set: 21:00

Timo pierwsze płyty zaczął kupować zanim ukończył 10 lat, a 7 lat później, już jako DJ, okazjonalnie grał na imprezach techno i w klubach. Na początku lat 90 zaangażował się w powstającą niemiecką scenę rave, nagrywając już własne kawałki. Jego pierwsze wydawnictwo, "The Final Excess", ukazało się w 1995 roku. W środowisku muzyki dance Maas stał się popularny dzięki remixowi kawałka Doom’s Night Azzido Da Bass’a. Na fali swojego sukcesu wydał album Music For The Maases Volume 1 oraz mix album zawierający jego wcześniejsze nagrania oraz remixy. Jego pierwsza w pełni autorska płyta, zatytułowana "Loud", ukazała się w roku 2002. Trzy lata później na rynku pojawił się drugi album - "Pictures". Ostatnie dzieło Massa to wydana w 2013 płyta Lifer. W tym samym roku Timo obchodził 10 rocznicę rezydencji w DC10 na Ibizie.

Już 1 sierpnia w ramach Lotto Beach Party Night Edition Timo Maas z pewnością wprowadzi sopocką publiczność w odpowiedni trans.

Bieżące informacje: https://www.facebook.com/zatokasztukibeachclub www.zatokasztuki.pl

Zatoka Sztuki Beach Club | SOPOT | Mamuszki 14

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK