Biletomat Imprezy Łódź Trzecie urodziny Klubu DOM // BLACK STROBE // JACEK SIENKIEWICZ //

Imprezy: Trzecie urodziny Klubu DOM // BLACK STROBE // JACEK SIENKIEWICZ //

Bilety na imprezę

Trzecie urodziny Klubu DOM // BLACK STROBE // JACEK SIENKIEWICZ //

termin

So, 06 grudnia 2014 godz. 21:00

miejsce

klub Dom
Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź

organizator

Klub Dom

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula (limitowana)

dostępna do
Pt, 05 gru 2014 11:00

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 05 gru 2014 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
So, 06 gru 2014 17:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Trzecie urodziny Klubu DOM!

BLACK STROBE, JACEK SIENKIEWICZ, WIKTOR SKOK, REBUS, SIX, ONESOMEONE, REBEL

Każdy kto w ostatnich latach choć trochę ocierał się o muzykę klubową musiał spotkać się z Blackstrobe. Niemożliwością byłoby nie usłyszeć chociaż jednego kawałka czy też remiksu jego autorstwa. Prawie wszyscy słyszeli i zapamiętali Italian Fireflies albo Me & Madonna, nawet jeśli nie mieli pojęcia kto skomponował te hity.

Blackstrobe vel Arnaud Rebotini (wcześniej w składzie uczestniczył także DJ Ivan Smagghe) od ponad ćwierćwiecza jest obecny na scenie europejskiej muzyki klubowej i "klubowopochodnej". Obok Hackera, Terrence Fixmera czy Davida Carretty to pierwszoplanowa postać panteonu francuskich mistrzów tej muzyki. Debiutanckie produkcje Arnaud Rebotiniego to koniec lat 90. Kawałki made by Blackstrobe zinwadowały klublandię i zadomowiły się w niej na dobre od czasu wielkiego sukcesu Me & Madonna na  początku lat dwutysięcznych. Niemal wszystkie kolejne produkcje to dynamiczna, megawitalna muzyka taneczna z duszą i klasą. Wyjątkowo płodny i utalentowany muzyk z Paryża wypracował sobie renomę autora charakterystycznego brzmienia, własnych super produkcji oraz dziesiątków remiksów. Wśród remiksowanych znajduja się takie tuzy jak: Depeche Mode, Fischerspooner, Nitzer Ebb, Neon Judgement, Bloc Party, Röyksopp, Goldfrapp, Alter Ego, The Rapture, The Hacker a nawet David Guetta czy Rammstein.

Obok electro-dźwięków najlepiej sprawdzających się na parkietach, Arnaud Rebotini zorganizował skład 100% live. Wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami tworzą alternatywny, nowofalowy quasi blues, nawiązujący do Bad Seeds czy Crime+The City Solution. Przełomowym albumem Blackstrobe był Burn Your Own Church, gdzie klubowa formuła została zyskała ostry gitarowy sznyt. Ostatni lp Godforsaken Roads to elektryczny neoblues z wieloma odcieniami melancholii i mrocznych tonacji.
Wszechstronności Blackstrobe nie da się zamknąć w krótkim opisie. Terminy takie jak techno, electro, electroclash czy EBM to za mało aby opisać ultra taneczną muzykę francuskiego mastera. Blackstrobe to wyraziste, pełne brzmienie, w mig rozpoznawalne frazy, bez bezpłciowych, wymoczkowych plikań. Blackstrobe to siarczysty taurynowy, nasycony super sound - od spokojnych elektro bluesowych kawałków aż do totalnych parkietowych bangerów. Uniwersalizm, bogactwo oraz ultra przebojowość cechowały
prawie każdą produkcję spod jego szyldu. Rebotini zawarł w Blackstrobe wszystko co najlepsze w muzyce ostatnich dekad: od house, minimal po mocne electro i techno. Pierwszą wizytą w Polsce Blackstrobe vel Arnaud Rebotini uświetni już niebawem 3-lecie łódzkiego klubu DOM.

djs
BLACK STROBE
JACEK SIENKIEWICZ
WIKTOR SKOK
REBUS
SIX
ONESOMEONE
REBEL

visuals
BARBARA KLEIN, MAC UMATIK

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK