Biletomat Imprezy TTK pres. LOWCAT 008 - EOMAC

Imprezy: TTK pres. LOWCAT 008 - EOMAC

Bilety na imprezę

TTK pres. LOWCAT 008 - EOMAC

termin

So, 11 kwietnia 2015 godz. 22:00

miejsce

8 Bitów
Garbary 72, 61-758 Poznań

organizator

TTK Collective

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 10 kwi 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Eomac zagra w Poznaniu!

Współtwórca projektu Lakker, artysta związany z takimi labelami jak KilleKill, Stroboscopic Artefacts czy Trilogy Tapes będzie gwiazdą 8. edycji imprezy Lowcat!

Ian McDonnell aka Eomac to producent muzyki elektronicznej pochodzący z Irlandii. Spektrum brzmień, w których się porusza jest bardzo szerokie. Od misternie wykonanych, pełnych emocji utworów z kategorii 'electronica', po ciężkie, bezlitosne industrialne techno.

Produkcje Eomaca nie bez powodu lądowały w wytwórniach, które śmiało patrzą w przyszłość muzyki elektronicznej. EP-ki wydawane w takich labelach jak m.in. Stroboscopic Artefacts, The Trilogy Tapes czy Killekill, śmiało przekraczały wszelkie gatunkowe normy. W ubiegłym roku nakładem berlińskiej wytwórni Killekill ukazał się również album Eomaca - 'Spectre'. Krążek okazał się jednym z bardziej interesujących wydawnictw, jakie wyrzuciła na brzeg muzyki elektronicznej 'nowa fala techno'.

Artysta wystąpi już 11 kwietnia w poznańskim klubie 8 Bitów, podczas 8. odsłony imprezy Lowcat, organizowanej przez TTK Collective.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK