Biletomat Imprezy Poznań UNHUMAN BLACK X-MAS 7

Imprezy: UNHUMAN BLACK X-MAS 7

Bilety na imprezę

UNHUMAN BLACK X-MAS 7

termin

Pt, 12 grudnia 2014 godz. 20:00

miejsce

Trops Akademickie Centrum Kultury
ul. Św. Rocha 9, 61-142 Poznań

organizator

Bashesh

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 11 gru 2014 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 12 gru 2014 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄Black X-Mas powraca!

Demonologia, Kobra, Śliwa/Aspiratio Crew, Arbak/Arson, Zawa/Goti, SuperStyle, Brian, DJ Soina

Black X-Mas powraca! Aby tradycji stało się zadość, a grudniowe świętowanie nie obyło się bez rapu zapraszamy Was na siódmą edycję najgłośniejszej i najgorętszej imprezy rapowej w Poznaniu - BLACK X-MAS 7.

UWAGA! Bilety są imienne, przy wejściu proszę okazać bilet wraz z dowodem tożsamości.  

Jeżeli byliście choć na jednej z poprzednich sześciu edycji wiecie, że na tej najgrubszej grudniowej imprezie hiphopowej warto być i nie można jej przegapić. Każda kolejna odsłona Black X-Mas była inna. Podczas dotychczasowych edycji mogliście zobaczyć takich artystów jak donGURALesko, Pezet, Kasta, WSRH, Sitek, Kobra, Kaczor, Paluch, PIH, RR Brygada, Gruby Mielzky oraz wuchtę lokalnych składów wspierających tę imprezę.

Na tegorocznej edycji podobnie jak na pierwszej, drugiej i czwartej stawiamy w 100% na poznańskich raperów. W oldschoolowej miejscówce jaką jest odnowiony klub TROPS zagrają:

DEMONOLOGIA. Powracający po roku od premierowego koncertu w Poznaniu Słoń i Mikser zafundują Wam gorące show z ich dwoma demonologicznymi albumami, możecie spodziewać się chorych melodii i niesamowicie świątecznej temperatury 666°C

KOBRA, który zaprezentuje Wam numery ze swojego ostatniego materiału "GOLDEN ERA", możecie spodziewać się także przekroju najbardziej znanych numerów poznańskiego artysty.

ŚLIWA/ASPIRATIO CREW. Ghetto Champion na Pełen Etap wraz z ekipą Aspiratio Crew zafunduje Wam materiał z dotychczasowych produkcji, które na pewno bardzo dobrze znacie. Jak zapowiada sam artysta możecie spodziewać się premierowego wykonania numerów z nadchodzącego drugiego legala SLW - "Chłopak z sąsiedztwa".

Wspierać ich będą poznańskie supporty Arbak/Arson, Zawa/Goti, SuperStyle, Brian. Imprezę dla Was rozkręci Dj Soina.

Na Black X-Mas 7 możecie spodziewać się szeregu innych atrakcji między innymi prezentów w postaci ciuchów i płyt od ekipy UNHUMAN i UNHUMAN FAMILIA oraz innych swiątecznych upominków!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK