Biletomat Imprezy Sopot URBAN ZOO - Mount Kimbie

Imprezy: URBAN ZOO - Mount Kimbie

Bilety na imprezę

URBAN ZOO - Mount Kimbie

termin

Śr, 03 czerwca 2015 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 03 cze 2015 17:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Mount Kimbie gwiazdą imprezy Urban Zoo

MAIN ROOM:

MOUNT KIMBIE - DJ SET
Radekk
Vacos
MiT

FONTANNA:

Reza (Metalheadz | Cylon | CX | Samurai)
Alexus (Good Looking | Fokuz)
Dark Smile Fam

Żyjesz w betonowej dżungli? Miotasz się w klatce codzienności? Co powstrzymuje Cię, przed poddaniem się swej zwierzęcej naturze? Bo jeśli miejsce, czas, okoliczności i cała reszta łatwych wymówek, to mamy na to remedium - URBAN ZOO. Postaw na pierwotną energię, pokaż swoje prawdziwe, dzikie oblicze!

Cykl Urban Zoo to nasze najmłodsze, ale zarazem najbardziej dojrzałe dziecko. To efekt pracy zespołu ludzi, którzy doskonale wiedzą co oznacza dobra muzyka, styl i atmosfera. Urban Zoo tętni życiem miasta, pulsuje w rytm muzyki, trzęsie posadami starych, oklepanych schematów.

To coś więcej niż impreza, którą zapomnisz wychodząc z klubu. To miejsce, gdzie najdziwniejsze, najbardziej kolorowe okazy mogą pokazać swoją prawdziwą, zwierzęcą naturę. To miejsce, do którego zatęsknisz, jeśli tylko dasz mu szansę.

Urban Zoo nie sprowadza się do jednej płaszczyzny. Jest połączeniem nowoczesnej mody, sztuki i lifestylu. Jest miejscem, w którym tworzą się trendy, o którym się mówi, w którym chce się bywać. I oczywiście jest świątynią dobrej muzyki. Bo przecież ta jest najważniejsza.

Artyści z największych, festiwalowych scen, wirtuozi elektroniki, poszukiwacze nowych brzmień i rebelianci starych - wszystkich ich spotkasz w jednym miejscu. Ludzie, którzy definiują na nowo zapomniane gatunki, tworzą oryginalne, zaskakujące kompozycje, i po prostu żyją muzyką są fundamentem URBAN ZOO. Na równi z Wami.

MOUNT KIMBIE (Warp | Hotflush)

Mount Kimbie to duet, który tworzą Dominic Maker i Kai Campos. Gdy w 2009 roku do sprzedaży trafiła pierwsza EP Mount Kimbie - "Maybes" fani nowej elektroniki oszaleli z zachwytu. Mount Kimbie stali się automatycznie twarzami muzyki, która chętnie była szufladkowana jako "post-dubstep". Ta przedziwna nazwa przylgnęła do duetu, ale MK nie przejmując się medialną łatką tworzyli dalej muzykę piękną i gatunkowo niejednoznaczną. Ich pierwszy album "Crooks & Lovers" potwierdził, że jest to jeden z najważniejszych zespołów na scenie elektroniki. Dość powiedzieć, że nie tylko stricte elektroniczne media zachwycały się twórczością duetu, ale do grona fanów dołączyły też NME (uznali "Crooks & Lovers" za jeden z 70 najlepszych albumów roku), Pitchfork przyznał mu ocenę 8.0, a Vice bez zastanowienia dał im maksymalną ocenę 10. Ich druga płyta wydana w maju przez Warp Records spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem mediów i fanów. Chłopaki odeszli od stricte elektronicznego tworzenia swoich tracków i otworzyli się na swoje fascynacje muzyką gitarową. W post-dubstepie pojawił się post-rock, a w ich post-hip-hopowych produkcjach pojawił się klasyczny brytyjski rock. Obecnie Panowie pracują nad trzecią płytą a w wolnych chwilach pojawiają się w różnych ciekawych miejscach prezentując swój futurystyczny DJ SET. Już 3 czerwca zaprezentują swoje umiejętności przed trójmiejską publiką podczas premiery nowego cyklu imprez w klubie Sfinks700 - URBAN ZOO.

https://soundcloud.com/mountkimbie
https://www.facebook.com/mountkimbie
http://www.mountkimbie.com/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK