Biletomat Imprezy Sopot Urban Zoo pres. RODHAD & Tijana T

Imprezy: Urban Zoo pres. RODHAD & Tijana T

Bilety na imprezę

Urban Zoo pres. RODHAD & Tijana T

termin

Śr, 14 czerwca 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 22 mar 2017 17:36

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pon, 15 maj 2017 19:37

50 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Śr, 14 cze 2017 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄RØDHÅD and Tijana T w Sfinks700!

▬ Main room:
RØDHÅD
Tijana T
rafiQue
SB
Vacos
vj: rybskie

▬ Fountain:
Rhythm Baboon
Radek Cyman
REZA

Żyjesz w betonowej dżungli? Miotasz się w klatce codzienności? Co powstrzymuje Cię, przed poddaniem się swej zwierzęcej naturze? Bo jeśli miejsce, czas, okoliczności i cała reszta łatwych wymówek, to mamy na to remedium - URBAN ZOO. Postaw na pierwotną energię, pokaż swoje prawdziwe, dzikie oblicze!

Artyści z największych, festiwalowych scen, wirtuozi elektroniki, poszukiwacze nowych brzmień i rebelianci starych - wszystkich ich spotkasz w jednym miejscu. Ludzie, którzy definiują na nowo zapomniane gatunki, tworzą oryginalne, zaskakujące kompozycje, i po prostu żyją muzyką są fundamentem URBAN ZOO. Na równi z Wami.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

➤Rødhåd to prawdopodobnie jedna z najbardziej charakterystycznych postaci sceny techno ostatnich lat. Jego wytwórnia Dystopian szybko zawojowała świat - wystarczył tylko jeden release 2012 roku, by o obu zrobiło się głośno. Rødhåda cyklicznie można usłyszeć w berlińskim Berghain, ma też pewne miejsce w line-upach najważniejszych festiwali, m.in. Time Warp, Melt, Dimensions Festival czy Dekmantel. Ponadto, co roku znajduje się w czółówce rankingu najlepszych DJów według czytelników najważniejszego serwisu z muzyką elektroniczną, czyli Resident Advisor.

Wstęp 21 lat!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK