Biletomat Imprezy Sopot Urban Zoo pres. RODHAD & Tijana T

Imprezy: Urban Zoo pres. RODHAD & Tijana T

Bilety na imprezę

Urban Zoo pres. RODHAD & Tijana T

termin

Śr, 14 Czerwiec 2017 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Śr, 22 marz 2017 17:36

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pon, 15 maj 2017 19:37

50 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Śr, 14 czerw 2017 16:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄RØDHÅD and Tijana T w Sfinks700!

▬ Main room:
RØDHÅD
Tijana T
rafiQue
SB
Vacos
vj: rybskie

▬ Fountain:
Rhythm Baboon
Radek Cyman
REZA

Żyjesz w betonowej dżungli? Miotasz się w klatce codzienności? Co powstrzymuje Cię, przed poddaniem się swej zwierzęcej naturze? Bo jeśli miejsce, czas, okoliczności i cała reszta łatwych wymówek, to mamy na to remedium - URBAN ZOO. Postaw na pierwotną energię, pokaż swoje prawdziwe, dzikie oblicze!

Artyści z największych, festiwalowych scen, wirtuozi elektroniki, poszukiwacze nowych brzmień i rebelianci starych - wszystkich ich spotkasz w jednym miejscu. Ludzie, którzy definiują na nowo zapomniane gatunki, tworzą oryginalne, zaskakujące kompozycje, i po prostu żyją muzyką są fundamentem URBAN ZOO. Na równi z Wami.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

➤Rødhåd to prawdopodobnie jedna z najbardziej charakterystycznych postaci sceny techno ostatnich lat. Jego wytwórnia Dystopian szybko zawojowała świat - wystarczył tylko jeden release 2012 roku, by o obu zrobiło się głośno. Rødhåda cyklicznie można usłyszeć w berlińskim Berghain, ma też pewne miejsce w line-upach najważniejszych festiwali, m.in. Time Warp, Melt, Dimensions Festival czy Dekmantel. Ponadto, co roku znajduje się w czółówce rankingu najlepszych DJów według czytelników najważniejszego serwisu z muzyką elektroniczną, czyli Resident Advisor.

Wstęp 21 lat!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.