Biletomat Imprezy Vacos B-Day - Anja Schneider

Imprezy: Vacos B-Day - Anja Schneider

Bilety na imprezę

Vacos B-Day - Anja Schneider

termin

So, 09 lutego 2019 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 08 lut 2019 23:59

29 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 lut 2019 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Vacos B-Day - Anja Schneider w klubie Sfinks700

Anja Schneider, Vacos Malcolm dj set, Ricardo, Early Robots, Mendeler / Eliot - PL, Fresh, Evius, Soph, Cranz, John Waiter, MiT (Haman & TomTo)

Urodziny Vacosa to już nasza tradycja i gwarancja jednej z najlepszych imprez w roku. W tym roku z tej okazji zaprosiliśmy kogoś naprawdę wyjątkowego - zasłużoną producentkę i doskonałą djkę Anje Schneider, znaną z założenia wytwórni Mobilee a obecnie prowadzącą label SoUs Music z Berlina.

MAIN:
Anja Schneider
Vacos Malcolm dj set
Ricardo
Early Robots
Mendeler / Eliot - PL

Fountain:
Fresh
Evius
Soph
Cranz
John Waiter
MiT ( Haman & TomTo)

ANJA SCHNEIDER:
Swoją karierę muzyczną rozpoczynała jako prezenterka radiowa w KissFM, zbierając przy tym bardzo pozytywne opinie wśród kolegów z branży. W 2004 roku rozpoczęła swoją karierę producencką, co rok później zaowocowało założeniem Mobilee Records wspólnie z Ralfem Kolmannem.

Pierwszy debiutancki album Beyond the Valley ukazał się w 2008 i zebrał bardzo dobre opinie wśród krytyków, a utwory „Belize” oraz „Safari” zdominowały listy i parkiety na całym Świecie. W swojej pracy koncentruje się na odkrywaniu nowych talentów czego dowodem są wydawnictwa tak znakomitych producentów jak Pan-Pot, czy Sebo K. Poprzez swoją determinację i kreatywność dąży do powiększenia grona producentów wydających w Mobilee. I tak w kolejnych latach pojawiają się wydawnictwa m.in. Deseo oraz parę tech-house’owych EP. Na jej kolejny album fani musieli poczekać do 2012 roku. Jej ciężka, oryginalna praca i obszerna lista remixów dla tak cenionych wytwórni jak , Crosstown Rebels czy Diynamic wpisuje się do historii jej imponującej dyskografii. Jej rozwój, jako jedynego w swoim rodzaju artysty i businesswoman, jest tylko początkiem tego, czego możemy się jeszcze spodziewać od ewolucji Anji.
W 2017 roku zakończyła rozdział swojego życią związany z Mobilee i założyła nowy label SoUs music!

☆☆☆

START - 22:00

S.F.I.N.K.S. 700

Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

http://sfinks700.com/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK