Biletomat Imprezy Vatican Shadow + Pleq

Imprezy: Vatican Shadow + Pleq

Bilety na imprezę

Vatican Shadow + Pleq

termin

So, 05 listopada 2016 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DESTYLARNIA SP Z O O

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 paź 2016 11:03

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 04 lis 2016 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 05 lis 2016 17:00

25 PLN

Wyprzedane





 

📄Vatican Shadow + Pleq w Projekt Lab

Vatican Shadow + Pleq

Nadszedł wreszcie ten czas, kiedy wrota do Labiryntu otwierają się po raz kolejny na noc pełną dualizmów - światła i mroku, spokoju i niepokoju, ciszy i hałasu...

Na dwóch poziomach klubu, wystąpią reprezentanci skrajnych biegunów muzyki eksperymentalnej - najbardziej energetyczna postać sceny industrial techno z USA - Vatican Shadow oraz rodzimy mistrz sztuki dźwiękowej medytacji - Pleq. Pokonując kręte korytarze Labiryntu, zagubicie się w gąszczu częstotliwości i doświadczeń, aby lepiej poznać samych siebie, a także zrozumieć, że te dwie przeciwne sobie siły, utrzymują stan równowagi i nie mogą istnieć bez siebie.

Całości dopełnią ludzie, dla których muzyka jest czymś więcej niż tłem - ona nadaje rytm ich życiu.

LINE UP

Level 0: (Techno/Industrial/Experimental)
Vatican Shadow LIVE (Hospital Productions, USA)
➤ www.discogs.com/artist/1695461-Vatican-Shadow
➤ www.residentadvisor.net/dj/vaticanshadow
➤ www.mixesdb.com/w/Category:Vatican_Shadow

Level -1: (Ambient/Drone/Idm)
Pleq LIVE (Dronarivm, PL)
➤ www.soundcloud.com/bartoszdziadosz
➤ www.discogs.com/artist/1091307-Pleq
➤ www.facebook.com/Pleq.Artist

+

TBA

☯ ☯ ☯ ☯ ☯☯ ☯ ☯ ☯ ☯☯ ☯ ☯ ☯ ☯☯ ☯ ☯ ☯ ☯☯ ☯ ☯ ☯ ☯☯

VATICAN SHADOW - znany również jako Prurient, to jeden z aliasów niesamowitego artysty z USA, jakim jest Dominick Fernow, założyciel wytwórni Hospital Productions. Projekt ten opiera się w dużej mierze na próbie zestawienia złowrogiej i uwodzicielskiej atmosfery, w jego autorskiej koncepcji muzyki techno. Zainspirowany wstrząsającymi realiami nowoczesnych konfliktów zbrojnych prowadzonych przez Stany Zjednoczone, postanowił wykorzystać specyficzne techniki produkcyjne, aby zarejestrować swoje ostre, zniekształcone, brudne brzmienie i w ten sposób przeciwstawić się działaniom militarnym USA oraz zniewoleniu religijnemu. Efekty jego pracy zostały docenione przez takie wytwórnie jak Blackest Ever Black, czy należące do Andy Stott'a Modern Love. Debiutując w Berghain/PanoramaBar , gdzie miał okazję zagrać po raz pierwszy 4 lata temu, podbił serca wszystkich swoim mocno industrialnym brzmieniem, pełnym zrównoważonych, hipnotycznych melodii oraz potężnych, grzmiących perkusji. Jego energetyczne i ekspresyjne występy live, multum aliasów i obszerny katalog wydawnictw, takich jak chociażby wydany wspólnie z Function album "Games Have Rules", to najlepszy dowód na artystyczny geniusz naszego headliner'a. Jego występ na tegorocznej edycji festiwalu Up To Date Festival, został okrzyknięty jednym z highlight'ów tego wydarzenia!

Pleq - Bartosz Dziadosz kończyl studia filozoficzne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W 2005 roku powołał do życia projekt Pleq. Reprezentuje eksperymentalny nurt w muzyce elektronicznej, który w swoich kompozycjach łączy elementy gatunków muzycznych takich jak drone, ambient, abstrakcyjny glitch i modern classical. Wydawał płyty w różnych wytwórniach na calym świecie - Progressive Form (Japonia), taâlem (Francja), Infraction Records (USA). Jest kuratorem moskiewskiej wytwórni Dronarivm (wydawał na niej min. Christopher Berg, Marsen Jules, Pjusk, Machinefabriek). Brał też udział w wielu kompilacjach charytatywnych (Various - Touched - Music For Macmillan Cancer Support, Various - ... And Darkness Came (Headphone commute), gdzie jego utwory znalazły się obok produkcji takich artystów jak Max Richter, Autechre (æ), Nils Frahm, czy Future Sound of London - FSOL. Swoją przygodę z teatrem rozpoczął od słuchowiska radiowego w Starym Teatrze w Krakowie, którego pomysłodawcą był Krzysiek Zarzecki. Obecnie ma na koncie już ponad 12 spektakli w roznych miastach w Polsce, na Łotwie i na Słowacji.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl