Biletomat Bilety na koncerty Vitalica Vitalic

Imprezy: Vitalic

Bilety na imprezę

Vitalic

termin

So, 21 kwietnia 2018 godz. 19:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

Follow The Step

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Wt, 14 lis 2017 10:40

69 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 02 mar 2018 15:57

79 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Czw, 29 mar 2018 12:43

89 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Vitalic w klubie Tama!

Vitalic

Po świetnym, listopadowym występie Vitalic Official LIVE w Warszawie artysta wraca do Polski, aby zagrać w poznańskim klubie Tama.

Vitalic Official to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna dzialalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco. Jego parkietowe szlagiery, począwszy od "Stamina", "La Rock 01" czy "Second Lives" można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez całe środowisko muzyczne. Po premierze krążka "Voyager" Vitalic odwiedził płocką plażę podczas ostatniej edycji Audioriver Festival i oczarował wszystkich tak, że nie sposób było go nie zaprosić ponownie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Vitalica

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.