Biletomat Imprezy Waveshock Big Room Night

Imprezy: Waveshock Big Room Night

Bilety na imprezę

Waveshock Big Room Night

termin

Pt, 26 czerwca 2015 godz. 21:00

miejsce

Face Club Music
Hryniewickiego 10, 81-342 Gdynia

organizator

Club Vibe Music

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 25 cze 2015 23:59

10 PLN

Wyprzedane 

📄Waveshock w Face Club w Gdyni

Reyez, Marc Lee, Waveshock

Waveshock - jeden z najbardziej rozpoznawalnych djów i producentów w Polsce z prawie 10 letnim doświadczeniem. Właściciel labelu S.O.E.E. Records. Zakochany w wielu odmianach dobrej muzyki elektronicznej; od potęznych bigroomowych dropów poprzez chwytające za serce progresywne melodie, a na głębokich deepowych basach kończąc.

Pierwszy sukces wydawniczy to oficjalna kompilacja Sensation: Wicked Wonderland wydana w 2010 roku, gdzie jego remix pojawił się wśród takich artystów jak Fedde Le Grand, Calvin Harris, Laidback Luke czy Tiesto.

Był częścią największych krajowych festiwali m.in. Sensation, Electrocity, Inspiration, Silesia in Love, Onyx Summer House, jak również kilkuset imprez w niemal każdym zakątku Polski.

Marc Lee - DJ i producent pochodzący z Trójmiasta. Jego najnowszy
Singiel "Time" znalazł się wśród najbardziej popularnych utworów granych w klubach w Wielkiej Brytanii zajmując 29# miejsce w TOP 40 UK CLUB CHARTS.

Karierę rozpoczynał w Centrum Stocznia Gdańska ( CSG ) gdzie był rezydentem w latach 2007-2009. Nie była to jedyna rezydentura choć z innych najciekawszych to ta na półwyspie helskim gdzie z Fafaq-iem pojawiali się w każdy czwartek sezonu letniego na ich cyklicznej imprezie
Fafaq & Marc Lee Night.

Przez lata swojej kariery zagrał na takich eventach jak GLOBAL GATHERING, TRANCE AROUND THE WORLD WITH ABOVE AND BEYOND, SUMMER CITY FESTIVAL WITH ESKA czy tez na Before Sunrise Festival.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK