Biletomat Imprezy 5 Urodziny Twin Prix ft. ICICLE (Shogun Audio)

Imprezy: 5 Urodziny Twin Prix ft. ICICLE (Shogun Audio)

Bilety na imprezę

5 Urodziny Twin Prix ft. ICICLE (Shogun Audio)

termin

So, 12 grudnia 2015 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 gru 2015 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 12 gru 2015 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Twin Prix & SFINKS 700 present: Icicle

Icicle

Twin Prix & SFINKS 700 present: Icicle

5 lat to sporo czasu, żeby się zniszczyć. Nieustanne melanże, zimny alkohol wlewający się przez gardło. Muzyka, która gniecie bębenki; bas, który gniecie żebra. Dziwne przygody, jednonocne znajomości, przyjaźnie na resztę życia. Spanie na kuchennych kafelkach, stołach, albo i brak snu w ogóle. Mordercze kace w przegrzanych pociągach i zamarzniętych, dworcowych poczekalniach. Aftery przechodzące w bifory i odwrotnie. Kluby, w których nie działa nic, a jednak impreza kręci się w najlepsze.

5 lat to sporo czasu, żeby się zniszczyć. I chyba dobrze je wykorzystaliśmy. Przez te kilka lat udało nam się znaleźć dom - Sfinks700. Sprowadziliśmy kilka sporych, ale ciągle podziemnych nazwisk. Zaprosiliśmy mnóstwo muzyków, producentów, dj’ów z Polski. Sami staraliśmy się wyszukiwać energetyczne perełki, które nie pozwalają zejść z parkietu.

Tym razem nie będzie inaczej. Naszym urodzinowym gościem, prezentem dla Was (i dla nas) będzie Icicle!

Icicle to mistrz technicznego, połamanego, surowego grania. Nie boi się eksperymentować, iść pod prąd, szukać dziwnych, niepokojących brzmień. Współpracuje z najlepszymi, doskonale znanymi maniakom drum’n’bass - Hospital Records, Soul:R, Renegade Hardware, Critical, zapuszczając korzenie w Shogun Audio. Współpracuje z legendarną rozgłośnią Rinse FM, a jego sety zachwycają nie tylko smakoszy 175 bpm. Jego produkcje, to z jednej strony popis doskonałych umiejętności technicznych, produkcyjnych ale i energia, która roznosi parkiet. Zresztą, trzeba to po prostu zobaczyć, usłyszeć, poczuć.

Informacje o pozostałych gościach podamy wkrótce!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK