Biletomat Imprezy Welcome. #12 pres. JOZIF (Culprit / Leftroom / UK)

Imprezy: Welcome. #12 pres. JOZIF (Culprit / Leftroom / UK)

Bilety na imprezę

Welcome. #12 pres. JOZIF (Culprit / Leftroom / UK)

termin

So, 08 października 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 08 paź 2016 19:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Jozif gwiazdą kolejnej odsłony WELCOME.

Jozif ( Culprit / Leftroom / UK)
Conradq & Juniore

WELCOME. - cykl, który gościł takie znakomitości muzyczne jak m. in. Tiga, Ame, John Talabot, David August, Blondish czy Catz n Dogz, powraca po krótkiej przerwie! Bohaterem imprezy 8 października będzie najgorętszy name z Londynu – nie inaczej!

JOZIF to świeża krew, niezwykle utalentowany i płodny producent i remikser (ma na koncie chociażby bootlegi Adele i The Beatles). Jako jedyny, obok Johna Digweeda, został rezydentem cyklu Bedrock – to ogromne wyróżnienie. Ten niegdyś członek topowego teamu Crosstown Rebels, często grywał obok Troxlera, Jonesa i Lazarusa, wydaje obecnie dla takich labeli jak Culprit I Leftroom.
Co oprócz tego? Świetnie przyjęte w 2010 roku produkcje i remiksy oraz podcast dla Resident Advisor. Stała rezydentura w „We love” na Ibizie dopełnia tylko wyśmienity dorobek tego młodego i niezwykle entuzjastycznego artysty. No i last but not least – Jozif jest autorem wydanej w 2013 kompilacji pod banderą prestiżowego Balance, co tylko potwierdza, że jego niesamowita selekcja została dostrzeżona przez największych w muzycznym światku. „Gdy gram, chcę robić coś, co jest wyjątkowe dla mnie i wyjątkowe dla danej chwili. W DJ-ingu chodzi o to, by dać ludziom najlepszy klimat w tym konkretnym momencie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważna jest twoja tożsamość , twoja pasja i sposób, w jaki prezentujesz muzykę i opowiadasz swoją historię” – mówi Jozif.

Wspomnicie jego słowa, gdy ujrzycie go w akcji – ten wulkan energii zaserwuje nam wielce różnorodną muzyczną ucztę!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!