Biletomat Imprezy Welcome. #4 pres. DAVID AUGUST live!

Imprezy: Welcome. #4 pres. DAVID AUGUST live!

Bilety na imprezę

Welcome. #4 pres. DAVID AUGUST live!

termin

Pt, 27 lutego 2015 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Wt, 24 lut 2015 13:29

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 26 lut 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 27 lut 2015 17:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄David August na żywo w poznański SQ Klub

David August LIVE
Bluedepth LIVE
Juniore & Conradq

Nowy Nicolas Jaar muzyki tanecznej, reprezentant najpopularniejszych obecnie klubowych wytwórni Innervisions i Diynamic, nr 4 wśród najlepszych występów live na świecie 'Top 20 live acts of 2014' wg magazynu Resident Advisor...David August (Official) będzie gwiazdą 4 edycji cyklu Welcome.!

Przy czwartej edycji Welcome. nie sposób uniknąć analogii do pierwszej wizyty Nicolasa Jaara w Polsce 4 lata temu. Tym razem gość równie młody, obiecujący i wywołujący u nas podobne wypieki na twarzy - David August!

Welcome. to za każdym razem inny świat. To również doznania muzyczne najwyższej próby. Na czwartej edycji cyklu zagra młodzieniec charakteryzujący się nietuzinkowym podejściem do elektronicznego brzmienia oraz doskonałymi setami na żywo! Ma za sobą wyjątkowo udany rok - jego podcasty czy występ w Boiler Room obiły się szerokim echem na całym świecie.

Echo to rozchodziło się na tyle donośnie, iż w prestiżowym rankingu Resident Advisor 'Top 20 live acts of 2014', zajął 4 miejsce wśród najlepszych live actów globu.

David August to reprezentant labelu Diynamic, gdzie stawiał pierwsze poważne kroki jako producent i gdzie ukazał się jego debiutancki album 'Times'. Ostatnio jednak, coraz częściej możemy zobaczyć go u boku Dixona, w którego wytwórni Innervisions ujrzy światło dzienne najnowsze długogrające dzieło Augusta.

'David August dba o najdrobniejsze szczegóły' - napisał w grudniu Resident Advisor uzasadniając jego wysokie miejsce w rankingu Live Act'ów. Dla swojego pierwszego albumu zrezygnował z wielu występów, a każdy live act przygotowuje z wyjątkową pieczołowitością.

Wszystko to sprawia, iż nie możemy doczekać się 27 lutego. Musicie to usłyszeć. Podobnie jak w przypadku Nicolasa Jaara 4 lata temu nie pożałujecie - obiecujemy!

Na imprezie Welcome. oprócz gospodarzy cyklu Conradq i Juniore wystąpi ze swym debiutanckim live nowy projekt Jacoba Sevile, grający deeepową elektronikę - Bluedepth.


ZAPRASZAMY!

www.facebook.com/welcomegigs

Zamów Bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK