Biletomat Imprezy Poznań Welcome. #9 pres. John Talabot

Imprezy: Welcome. #9 pres. John Talabot

Bilety na imprezę

Welcome. #9 pres. John Talabot

termin

So, 12 marca 2016 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 07 mar 2016 14:47

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 12 mar 2016 19:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄John Talabot gwiazdą kolejnej odsłony Welcome.

John Talabot (Permanent Vacation / Barcelona)
Łukasz Napora (Audioriver / Czwórka)
Conradq & Juniore (Welcome. / muno./pl)

John Talabot bez wątpienia jest jednym z największych objawień na scenie muzyki elektronicznej w ostatnich latach. Efektem jego pracy są wylewne bity, w których Chicago house oraz disco przeplatają się z jego południową duszą. W ten sposób powstają ciepłe, pełne życia utwory, które sprawiają, że ręce i nogi same rwą się do tańca. Debiutancki album „Fin” był jedną z najbardziej docenionych płyt 2012 roku a track „So Will Be Now” niekwestionowanym hitem roku. Eklektyzm muzyczny i niesamowita selekcja sprawiły, że artysta stał się ulubionym DJem The XX supportując ich koncerty na całym świecie .

Mimo że od jego debiutanckiego albumu minęły już prawie 4 lata artysta nadal jest jednym z najpopularniejszych house'owych producentów na świecie. 2016 rok to moment, w którym światło dzienne ma ujrzeć jego follow-up do "fin", zanim to jednak nastąpi fani w Poznaniu po raz pierwszy będą mogli posłuchać jeszcze nie wydanych produkcji producenta. Oriol Riverola (bo tak właśnie nazywa się Talabot) mimo braku nowych albumów długogrających, co roku wydaje wspaniałe remiksy i dzięki świetnym występom od 4 lat jest w top 100 najlepszych djów na świecie według czytelników Resident Advisor.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.