Biletomat Imprezy Williamsburg presents PRESIDENT BONGO (Gluteus Maximus / GusGus)

Imprezy: Williamsburg presents PRESIDENT BONGO (Gluteus Maximus / GusGus)

Bilety na imprezę

Williamsburg presents PRESIDENT BONGO (Gluteus Maximus / GusGus)

termin

Wt, 10 listopada 2015 godz. 22:00

miejsce

klub Dom
Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź

organizator

Bassline

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 09 lis 2015 09:49

21 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 10 lis 2015 16:00

26 PLN

Wyprzedane 

📄President Bongo wystąpi w Łodzi

PRESIDENT BONGO ( Gluteus Maximus / GusGus / Islandia)

Czym jest Williamsburg? Przede wszystkim jest to społeczność której głównym celem jest nieszablonowa realizacja koncertów i eventów elektronicznych oraz wspieranie działań artystycznych i kulturalnych. Nazwa projektu została zainspirowana od artystycznej dzielnicy Nowego Yorku.

PRESIDENT BONGO ( Gluteus Maximus / GusGus / Islandia)

Stephan Stephensen, znany również jako President Bongo, ma wiele wcieleń, lecz najbardziej lubi określać siebie jako ‘rzeźbiarza emocji’. Określenie to bardzo do niego pasuje: przez cały okres swojej znamienitej kariery Bongo zbudował, obrobił, ukształtował i przebudował rzeczywistość w taki sposób, że udało mu się poruszyć sferę emocjonalną tysięcy ludzi, przez co znacząco poprawił jakość oraz harmonię ich życia. President Bongo zaczął doskonalić swoje umiejętności jako jeden z założycieli wiodącego zespołu muzyki elektronicznej jakim jest GusGus, i który od roku powstania – 1995 – wciąż pnie się w górę. W miarę ewolucji GusGus’a, Bongo wciąż pozostawał kluczowym członkiem zespołu, mając nieprzeliczalny wkład w nieustannie rosnący sukces kapeli, między innymi w takich dziedzinach jak design, film, fotografia, a także śpiew, songwriting i produkcja muzyczna.

Wydanie swojego pierwszego solowego albumu President Bongo zaplanował na rok 2015, a jego tytuł to „Serengeti”. Prowadzi on również swój punkt sprzedaży w Gluteus Maximus & Adsr.

Glueteus Maximus to projekt, w którym Bongo oraz jego kolaborator Dj Margeir analizują granice, które istnieją między muzyką, podnoszeniem ciężarów i fizycznym wyrazem artystycznym. Fizyczność jest nieodłącznym elementem pracy Bongo’a. Jako zapalony sportowiec, regularnie uprawia trekking na opuszczonych, niebezpiecznych i okrutnie pięknych wyżynach swojej rodzinnej Islandii. Rozwinął się również u niego obsesyjny pociąg do oceanów, które, gdy tylko pozwala mu na to czas, przemierza na pokładach żaglowców. Adsr najlepiej można opisać jako eksperymentalną platformę dla idei, które z łatwością mogłyby działać jako jednostki, jednak jest też postrzegana jako nieustanna podróż. Można tu być świadkiem narodzin wielu pomysłów, które zostały rozwinięte i przekształcone w inne projekty.

President Bongo jest również właścicielem oraz prowadzącym wytwórni Radio Bongo.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK