Biletomat Imprezy Williamsburg presents PRESIDENT BONGO (Gluteus Maximus / GusGus)

Imprezy: Williamsburg presents PRESIDENT BONGO (Gluteus Maximus / GusGus)

Bilety na imprezę

Williamsburg presents PRESIDENT BONGO (Gluteus Maximus / GusGus)

termin

Wt, 10 listopada 2015 godz. 22:00

miejsce

klub Dom
Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź

organizator

Bassline

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 09 lis 2015 09:49

21 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 10 lis 2015 16:00

26 PLN

Wyprzedane 

📄President Bongo wystąpi w Łodzi

PRESIDENT BONGO ( Gluteus Maximus / GusGus / Islandia)

Czym jest Williamsburg? Przede wszystkim jest to społeczność której głównym celem jest nieszablonowa realizacja koncertów i eventów elektronicznych oraz wspieranie działań artystycznych i kulturalnych. Nazwa projektu została zainspirowana od artystycznej dzielnicy Nowego Yorku.

PRESIDENT BONGO ( Gluteus Maximus / GusGus / Islandia)

Stephan Stephensen, znany również jako President Bongo, ma wiele wcieleń, lecz najbardziej lubi określać siebie jako ‘rzeźbiarza emocji’. Określenie to bardzo do niego pasuje: przez cały okres swojej znamienitej kariery Bongo zbudował, obrobił, ukształtował i przebudował rzeczywistość w taki sposób, że udało mu się poruszyć sferę emocjonalną tysięcy ludzi, przez co znacząco poprawił jakość oraz harmonię ich życia. President Bongo zaczął doskonalić swoje umiejętności jako jeden z założycieli wiodącego zespołu muzyki elektronicznej jakim jest GusGus, i który od roku powstania – 1995 – wciąż pnie się w górę. W miarę ewolucji GusGus’a, Bongo wciąż pozostawał kluczowym członkiem zespołu, mając nieprzeliczalny wkład w nieustannie rosnący sukces kapeli, między innymi w takich dziedzinach jak design, film, fotografia, a także śpiew, songwriting i produkcja muzyczna.

Wydanie swojego pierwszego solowego albumu President Bongo zaplanował na rok 2015, a jego tytuł to „Serengeti”. Prowadzi on również swój punkt sprzedaży w Gluteus Maximus & Adsr.

Glueteus Maximus to projekt, w którym Bongo oraz jego kolaborator Dj Margeir analizują granice, które istnieją między muzyką, podnoszeniem ciężarów i fizycznym wyrazem artystycznym. Fizyczność jest nieodłącznym elementem pracy Bongo’a. Jako zapalony sportowiec, regularnie uprawia trekking na opuszczonych, niebezpiecznych i okrutnie pięknych wyżynach swojej rodzinnej Islandii. Rozwinął się również u niego obsesyjny pociąg do oceanów, które, gdy tylko pozwala mu na to czas, przemierza na pokładach żaglowców. Adsr najlepiej można opisać jako eksperymentalną platformę dla idei, które z łatwością mogłyby działać jako jednostki, jednak jest też postrzegana jako nieustanna podróż. Można tu być świadkiem narodzin wielu pomysłów, które zostały rozwinięte i przekształcone w inne projekty.

President Bongo jest również właścicielem oraz prowadzącym wytwórni Radio Bongo.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK