Biletomat Imprezy Stare Olesno Wonderland - open air edition

Imprezy: Wonderland - open air edition

Bilety na imprezę

Wonderland - open air edition

termin

Pt, 28 Sierpień 2015 godz. 18:00

miejsce

Ośrodek Wypoczynkowy ANPOL
Kolejowa 2, 46-300 Stare Olesno

organizator

PMG GROUP

Bilety


STANDARD

BILET NORMALNY

dostępna do
Pt, 28 sie 2015 13:00

20 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Magiczna noc! Wonderland!

DAVE LAMBERT, PLASTIK FUNK, ADAM DE GREAT, DJ W, TAITO, MAGIC, DIABLO aka Corby , Mr.ONE &, ESKEY, SAND POKERS, DJ FOKUS, ARTHUR KANE, DIRTY FUNKZ.

Największe i najlepsze imprezy plenerowe w regionie Opolszczyzny, górnego i dolnego Śląska! ANPOL - startuje już z drugą wyjątkową edycją! WONDERLAND open air edition - to impreza na której poczujecie klimat największych festiwali świata!

Tej nocy poruszymy Wasze wodze fantazji i przeniesiemy Was w bajkowy klimat! Doskonale znany i lubiany Prywatny Ośrodek Wypoczynkowy ANPOL w Starym Oleśnie to kolejny atut tego wydarzenia! Wyobraźcie sobie najlepsze klubowe dźwięki, tłum roztańczonych i uśmiechniętych ludzi, imprezę w plenerze z przyjaciółmi, plażę, jezioro, beach bary i restaurację – czego chcieć więcej? To właśnie WONDERLAND - open air edition! 

W tym roku przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej atrakcji i niespodzianek! OSTATNI PIĄTEK WAKACJI 2015 przejdzie do historii w której i Ty musisz mieć swój udział!

Impreza odbędzie się niezależnie od pogody pod dwoma festiwalowymi namiotami. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.