Biletomat Imprezy XI Urodziny SQ: Circus Inferno pres. SCUBA!

Imprezy: XI Urodziny SQ: Circus Inferno pres. SCUBA!

Bilety na imprezę

XI Urodziny SQ: Circus Inferno pres. SCUBA!

termin

Czw, 10 listopada 2016 godz. 22:00

miejsce

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 12 paź 2016 18:18

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 paź 2016 23:10

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 10 lis 2016 19:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Circus Inferno: Fallen Angels!

Scuba (Hotflush Rec. / UK)
Leon b2b Angelo Mike
Thoria (Kaotik & Chmara) LIVE + dj set

Czy słyszysz cyrk w oddali? Do miasta znów przybywają same osobliwości.

Na przedzie karawany trzepot anielskich skrzydeł. To pióra niosące mrok.
Muzyka gra coraz głośniej, coraz mocniej. Ziemia tętni hipnotycznie. Pod osłoną nocy rodzą się demony. Na stracenie prowadzą cię upadłe anioły.

Najniższe kręgi Circus Inferno ponownie otwierają swe podwoje. Cykl, który gościł już takich artystów jak Francesca Lombardo, Steve Bug, Mind Against, Barem, Tale Of Us, Michael Mayer czy Tiefschwarz, tym razem pochłonie cię mocnym uderzeniem - na scenę wkroczy Scuba, z którym świętować będziemy 11 urodziny klubu SQ!

Ten wszechstronny artysta przedarł się przez wiele gatunków, zawsze uciekając trendom: przed laty pasjonat dubstepu, potem innowator house’u, a dziś lubujący się w mrocznym techno.

Znany przede wszystkim z Hotflush Recordings, jednej z najciekawszych i najbardziej znanych wytwórni prezentującej elektronikę: dawniej w wykonaniu takich składów jak Benga, Sepalcure czy Mount Kimbie, a dziś w porfolio labelu można znaleźć artystów jak Dense & Pika, Jimmy Edgar czy George Fitzgerald.

Scuba to dziś ciemna strona muzyki techno, a to m.in. za sprawą świetnego albumu „Claustrophobia”, na którym dowodzi swego kunsztu producenckiego. Goście Circus Inferno przekonają się o tym 10 listopada.

Muzyka, wizualizacje, tancerze, kostiumy, dekadencja - wszystko na kanwie murów Starej Rzeźni. To tu 10 listopada rozegra się po raz kolejny spektakl audiowizualny na najwyższym poziomie. Anielskie chóry zatracenia porwą do tańca zarówno koneserów elektroniki, jak i pasjonatów solidnego uderzenia. Obezwładniające wizualizacje oczarują grzesznych estetów. Pokutą niech będzie techno.

Takiego cyrku jeszcze nie widzieliście - długo wyczekiwana piekielna nuta wypłynie z głośnika w najczystszej postaci. Żonglowana między zebranymi przez upadłe anioły rozbłyśnie gwałtownie, by szybko ukryć się w nocy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

XI URODZINY SQ: CIRCUS INFERNO PRES. SCUBA!