Biletomat Imprezy Yoachim / 26.10 / Niebo

Imprezy: Yoachim / 26.10 / Niebo

Bilety na imprezę

Yoachim / 26.10 / Niebo

termin

Pt, 26 października 2018 godz. 20:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

NIEBO

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 25 paź 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 26 paź 2018 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Yoachim / 26.10 / Niebo

Yoachim

Zapraszamy na premierowy koncert Yoachima!

26 października, w warszawskim Niebie artysta przedstawi długo wyczekiwany debiutancki album „Melt”.

M E L T --- > smarturl.it/xapj85

YOACHIM - wokalista, kompozytor, producent muzyczny i autor tekstów. Zadebiutował wydanym w 2015 roku singlem “Forest” wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, rok później zaś utwór Again – oba zapowiadające w pełni autorski album EP Isn’t That Gone (2016) na którym elektroniczny pazur miesza się z noworomantyczną liryką. Minialbum dowodzi, że poruszając się swobodnie w stylistyce electro i synthpopu, i gatunków do nich przyległych Yoachim jest przede wszystkim niezwykle wrażliwym songwriterem. Materiał został zaprezentowany na żywo podczas festiwalu Enea Spring Break Festival 2016 w Poznaniu, a także na Open’er Festival w Gdyni, gdzie spotkał się z bardzo żywiołową reakcją publiczności.

„Melt” to długo wyczekiwany całkowicie autorski album Yoachima, który jest zarazem pierwszym Long Play’em w jego twórczości. Utwory zawarte na płycie utrzymane są w większości w klimacie szeroko pojętej elektroniki oscylującej w gatunkach electropo, synthpop czy nawet techno, jednakże artysta nie końca pozwala na zaszufladkowanie gatunkowe całego materiału umiejętnie przeplatając całość motywami chociażby rocka czy muzyki filmowej. Całość spaja ogromna wrażliwość i liryczność zawarta w tekstach, melodyce i samym charakterystycznym wokalu Yoachima co w rezultacie daje interesujące połączenie, które sam artysta określa mianem „Smutnego Disco”.

Zamów bilety już teraz na biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK