Biletomat Imprezy Zamilska Live

Imprezy: Zamilska Live

Bilety na imprezę

Zamilska Live

termin

Pt, 06 marca 2015 godz. 21:00

miejsce

Ptapty
27 Grudnia 8/10, 61-737 Poznan Poznań

organizator

iKapa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula (limitowana)

dostępna do
Śr, 07 sty 2015 18:41

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Czw, 08 sty 2015 13:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

III Pula

dostępna do
Pt, 09 sty 2015 20:23

30 PLN

Wyprzedane


Standard

IV Pula

dostępna do
Śr, 04 mar 2015 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Zamilska na żywo w Ptapty

Zamilska Live
Matik [Muno.pl]
Sin [Analogen]

Solidna porcja surowego i głębokiego techno, oscylującego pomiędzy noisem, elektroniką czy nowoczesnym world music. Zamilska na żywo już 6 marca w Ptapty!

Popularność ZAMILSKIEJ wybuchła z dnia na dzień, gdy do sieci trafił jej pierwszy singiel „Quarrel”. Jednym utworem była w stanie skupić na sobie uwagę całego muzycznego środowiska, zdobywając świetne opinie zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie. Liczne koncerty zagrane jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty rozgrzały powiększające się rzesze fanów.

Swoim debiutanckim albumem UNTUNE, który ukazał się 26 maja, nie zawiodła pokładanych w niej oczekiwań. Wydawnictwo UNTUNE zdobyło uznanie wśród krytyków i publiczności a pomimo ciężkiego charakteru muzyki, płyta trafiła w gusta szerszego niż można oczekiwać grona odbiorców i została określona mianem otwartej oraz niezwykle tanecznej.

Sama Natalia unika szufladkowania, stawia na spontaniczność i przełamuje wszelkie stereotypy. Koncerty, w które ZAMILSKA wkłada niespotykaną pasję i energię to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzające publiczność w niezapomniany, taneczny trans.

ZAMILSKA to pochodząca ze Śląska producentka i animatorka kultury. Od początku związana ze światem muzyki i sztuki audiowizualnej, przez kilka lat zajmowała się promowaniem lokalnych scen muzycznych, organizacją małych festiwali oraz prowadzeniem warsztatów z tworzenia muzyk elektronicznej.

https://www.facebook.com/zamilska
http://www.youtube.com/user/colgateCN
https://soundcloud.com/zamilska

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK