Biletomat Inne Deep Noir „The Art of Sensuality"

Inne: Deep Noir „The Art of Sensuality"

Bilety na

Deep Noir „The Art of Sensuality"

termin

So, 26 stycznia 2019 godz. 21:30

miejsce

Piekło nad Niebem
ul. Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa

organizator

NIEBO

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca stojące)

Standard (miejsca stojące)

dostępna do
So, 26 sty 2019 17:00

50 PLN

Wyprzedane


Standard I (miejsca siedzące, nienumerowane)

Standard I (miejsca siedzące, nienumerowane)

dostępna do
So, 26 sty 2019 17:00

80 PLN

Wyprzedane


Standard II (miejsca siedzące przy stoliku 2 os.)

Standard II (miejsca siedzące przy stoliku 2 os.)

dostępna do
So, 26 sty 2019 17:00

120 PLN

Wyprzedane 

📄DEEP NOIR – TANECZNY KABARET ZA CZERWONĄ KOTARĄ

DEEP NOIR

Paryż ma swoje Le Crazy Horse, Moulin Rouge, Lido i inne rewie, kabarety, a Warszawa…? No właśnie. Czas to zmienić! Zapraszamy na zmysłowy show za czerwoną kotarą. Ten wieczór na długo zapisze się w Waszej pamięci. Premiera „The Art of Sensuality” 26/01, Piekło nad Niebem.

Obowiązują stroje wieczorowe.

Warszawa nareszcie doczekała się zmysłowości w pięknej formie i profesjonalnym wykonaniu. Mamy już teatry dramatyczne, komediowe, nawet musicalowe. Mamy bogatą scenę rockową, pojawiła się burleska. Nadal brakowało jednak dobrze pojętej, a jednocześnie pięknej zmysłowości, eleganckiej nagości w artystycznym jej rozumieniu, w oryginalnej formie i podanej z wysublimowanym smakiem. Rebel Ballerina i Piekło nad Niebem zapraszają na wyjątkowy spektakl taneczny Deep Noir, „The Art Of Sensuality”. To zmysłowy i niebywale kobiecy kabaret. Każdy show będzie czarnym diamentem, a każdy występ unikatową perłą. „The Art of Sensuality”, to istna eksplozja artystycznej zmysłowości w niecodziennym wydaniu. Tego wieczoru nie zabraknie uwodzicielskiej czerni, kuszących koronek, pobudzających wyobraźnię pereł, głębokiej czerwieni, a także zmysłowej i klasycznej muzyki. Deep Noir to artystyczna zmysłowość w wykonaniu profesjonalnie szkolonych tancerek oraz zaproszonych gwiazd: baletu, pole dance, burleski i innych. To przede wszystkim niezapomniane przeżycie artystyczne, które na długo zapisze się w pamięci widzów.

Za koncepcją i scenariuszem stoi Rebel Ballerina – Natalia Wojciechowska, tancerka, choreograf, aktorka, pisarka, performerka, blogerka. To wyjątkowa artystka o wielu twarzach, która płynnie porusza się klasyce, burlesce, ale też sztuce performatywnej i nowoczesnej. Jest absolwentką słynnej Hamburg Ballet School Johna Neumeiera, była solistką Teatru Roma oraz Polskiego Baletu Narodowego. Obecnie założycielka i dyrektor Warsaw Ballet – pierwszego repertuarowego prywatnego zespołu baletowego w Polsce. Otworzyła również Centrum Baletowe Neoclassica – pierwszy w Polsce pozaszkolny ośrodek edukacji tanecznej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK