Biletomat Inne Slowfoodowe Śniadanie mazowieckie

Inne: Slowfoodowe Śniadanie mazowieckie

Bilety na

Slowfoodowe Śniadanie mazowieckie

termin

Nd, 10 grudnia 2017 godz. 11:30

miejsce

Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim
, Warszawa

organizator

Stowarzyszenie Slow Food Warszawa

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 08 gru 2017 19:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Slowfoodowe śniadanie w Warszawie

wejście: 11:00, start: 11:30
Aktywiści warszawskiego oddziału międzynarodowego ruchu Slow Food zapraszają do stołu w przepięknych Arkadach Kubickiego u stóp Zamku Królewskiego. Uwaga! Wejście do Arkad Kubickiego na Śniadanie wyłącznie od strony ulicy Bugaj.

Slowfoodowe Śniadanie to kultowe wydarzenie organizowane przez Slow Food Warszawa od 2009 roku i wspaniała okazja zaprezentowania tego, co najlepsze w polskiej kuchni - chleba, przetworów z mleka, dobrych wędlin, miodów, warzyw, jajek czy dżemów i konfitur. To również okazja dla tych, którym bliskie są idee ruchu slow food do spotkania przy stole, czerpania przyjemności ze wspólnego biesiadowania i zdobywania wiedzy na temat lokalnych producentów.

Slowfoodowe Śniadanie organizowane jest przez warszawskie Stowarzyszenie Slow Food Warszawa na zasadzie non-profit, w oparciu o wpływy z biletów i granty pozyskane z instytucji państwowych. Nad przygotowaniem Śniadania czuwają wolontariusze - członkowie i sympatycy Slow Food Warszawa . W tym roku, dzięki wsparciu ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego Śniadanie skomponowane zostanie wyłącznie z najlepszych produktów z Mazowsza.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!