Biletomat Inne SPOTKANIE Z MARCINEM KYDRYŃSKIM

Inne: SPOTKANIE Z MARCINEM KYDRYŃSKIM

Bilety na

SPOTKANIE Z MARCINEM KYDRYŃSKIM

termin

So, 08 kwietnia 2017 godz. 18:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Film Hotel

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Siedzące, nienumerowane

I pula

dostępna do
So, 08 kwi 2017 14:00

60 PLN

Wyprzedane

Siedzące, nienumerowane

I pula

dostępna do
So, 08 kwi 2017 14:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄SPOTKANIE Z MARCINEM KYDRYŃSKIM Sala kinowa, Kino 3D Wytwórnia!

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Już 8 kwietnia zawita w progach sali kinowej Kina 3D Wytwórnia po to, aby spotkać się z Państwem i opowiedzieć o podróżach z muzyką i zdjęciami w tle.

Następnie zapraszamy na rozmowy w kuluarach, podczas których będzie można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania oraz podpisać książki Autora. Czeka na Państwa również lampka wina oraz drobny poczęstunek.

Marcin Kydryński - radiowiec, wędrowiec, fotograf. Chwilami piosenkopisarz, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali. Od 1989 roku współtworzy wizerunek radiowej Trójki, a jego audycja "Siesta" została wybrana jedną z najpopularniejszych w historii stacji.

Od 1992 roku podróżuje po Afryce. Publikował m.in. w National Geographic, jako pierwszy autor i fotograf, jakiemu Waszyngton zezwolił na okładkowy materiał w lokalnej edycji. Dziś jego reportaże ukazują się głównie w Vivie i w Kontynentach. Od 2010 roku prowadzi ekspedycje fotograficzne i warsztaty, głównie w krajach afrykańskich, m.in. dwukrotnie w Namibii, w RPA, Mozambiku, Swazilandzie, Rwandzie, Ugandzie i Tanzanii.

Dla swojej żony, Anny Marii Jopek, napisał kilkadziesiąt piosenek i wspólnie z nią i wyprodukował kilkanaście płyt, z których większość stała się Złota i Platynowa. Wśród nich także słynny album „Upojenie”, z 20-krotnym laureatem Grammy, Patem Metheny, wydany na całym świecie przez Nonesuch. Laureat statuetki Fryderyka za produkcję muzyczną.

Od 2011 roku prowadzi w Gdańsku Siesta Festival a także serie koncertów w całej Polsce, które nawiązują do jego trójkowych audycji. Coroczne płyty „Siesta” stają się regularnie bestsellerami, lądując na pierwszych miejscach Olisu.

Autor książek: „Upadek jest Formą Lotu: Metro Na Broadwayu” (1993), „Chwila Przed Zmierzchem” (1996) i uhonorowanej nagrodą im. Arkadego Fiedlera „Pod Słońce” (1999).

W 2013 roku National Geographic opublikował książkę-album Marcina Kydryńskiego: „Lizbona. Muzyka Moich Ulic”. Marcin został uhonorowany medalem „Ordem de Merito” przez prezydenta Portugalii, za promocję muzyki tego kraju.

W 2016 roku nakładem wydawnictwa Edipresse ukazała się książka Marcina Kydryńskiego: „Biel. Notatki z Afryki”. Ten blisko 700 stronicowy tom podsumowuje doświadczenia autora po 25 latach na kontynencie. Zebrane są w nim wrażenia i wspomnienia stanowiące dowód jego afrykańskiej fascynacji. 21 rozdziałów, 150 fotografii, w tym wiele do tej pory nie publikowanych. „To właściwie życie całe” – mówi autor. "Jestem zarazem szczęśliwy, przejęty, wzruszony i zalękniony, bo to mój najważniejszy projekt od czasów, kiedy w 2011 roku z Anną Marią Jopek zrobiliśmy „Lustra”. Być może w ogóle, obok płyty „Upojenie”, najważniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek przedsięwziąłem. I nieprędko, jeśli w ogóle, cokolwiek tej skali będzie mogło się dla mnie wydarzyć."

Podczas kwietniowego spotkania Marcin Kydryński zabierze Państwa w najdalsze rejony świata i podzieli się swoimi doświadczeniami oraz obserwacjami z podróży. Rozmawiać będziemy zarówno o Afryce, jak i Lizbonie. O różnych zakątkach Ziemi, które są dla Autora bliskie. Wszystko to okraszone zostanie niezwykłą, siestową muzyką oraz wspaniałymi zdjęciami naszego Gościa.

Rozmowę poprowadzi Mateusz Tomaszuk, dziennikarz muzyczny i prezenter Polskiego Radia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK