Biletomat Inne SPOTKANIE Z MARCINEM KYDRYŃSKIM

Inne: SPOTKANIE Z MARCINEM KYDRYŃSKIM

Bilety na

SPOTKANIE Z MARCINEM KYDRYŃSKIM

termin

So, 08 kwietnia 2017 godz. 18:00

miejsce

Klub Wytwórnia
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Film Hotel

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Siedzące, nienumerowane

Siedzące, nienumerowane

dostępna do
So, 08 kwi 2017 14:00

60 PLN

Wyprzedane

Siedzące, nienumerowane

Siedzące, nienumerowane

dostępna do
So, 08 kwi 2017 14:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄SPOTKANIE Z MARCINEM KYDRYŃSKIM Sala kinowa, Kino 3D Wytwórnia!

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Już 8 kwietnia zawita w progach sali kinowej Kina 3D Wytwórnia po to, aby spotkać się z Państwem i opowiedzieć o podróżach z muzyką i zdjęciami w tle.

Następnie zapraszamy na rozmowy w kuluarach, podczas których będzie można uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania oraz podpisać książki Autora. Czeka na Państwa również lampka wina oraz drobny poczęstunek.

Marcin Kydryński - radiowiec, wędrowiec, fotograf. Chwilami piosenkopisarz, producent płytowy, organizator koncertów i festiwali. Od 1989 roku współtworzy wizerunek radiowej Trójki, a jego audycja "Siesta" została wybrana jedną z najpopularniejszych w historii stacji.

Od 1992 roku podróżuje po Afryce. Publikował m.in. w National Geographic, jako pierwszy autor i fotograf, jakiemu Waszyngton zezwolił na okładkowy materiał w lokalnej edycji. Dziś jego reportaże ukazują się głównie w Vivie i w Kontynentach. Od 2010 roku prowadzi ekspedycje fotograficzne i warsztaty, głównie w krajach afrykańskich, m.in. dwukrotnie w Namibii, w RPA, Mozambiku, Swazilandzie, Rwandzie, Ugandzie i Tanzanii.

Dla swojej żony, Anny Marii Jopek, napisał kilkadziesiąt piosenek i wspólnie z nią i wyprodukował kilkanaście płyt, z których większość stała się Złota i Platynowa. Wśród nich także słynny album „Upojenie”, z 20-krotnym laureatem Grammy, Patem Metheny, wydany na całym świecie przez Nonesuch. Laureat statuetki Fryderyka za produkcję muzyczną.

Od 2011 roku prowadzi w Gdańsku Siesta Festival a także serie koncertów w całej Polsce, które nawiązują do jego trójkowych audycji. Coroczne płyty „Siesta” stają się regularnie bestsellerami, lądując na pierwszych miejscach Olisu.

Autor książek: „Upadek jest Formą Lotu: Metro Na Broadwayu” (1993), „Chwila Przed Zmierzchem” (1996) i uhonorowanej nagrodą im. Arkadego Fiedlera „Pod Słońce” (1999).

W 2013 roku National Geographic opublikował książkę-album Marcina Kydryńskiego: „Lizbona. Muzyka Moich Ulic”. Marcin został uhonorowany medalem „Ordem de Merito” przez prezydenta Portugalii, za promocję muzyki tego kraju.

W 2016 roku nakładem wydawnictwa Edipresse ukazała się książka Marcina Kydryńskiego: „Biel. Notatki z Afryki”. Ten blisko 700 stronicowy tom podsumowuje doświadczenia autora po 25 latach na kontynencie. Zebrane są w nim wrażenia i wspomnienia stanowiące dowód jego afrykańskiej fascynacji. 21 rozdziałów, 150 fotografii, w tym wiele do tej pory nie publikowanych. „To właściwie życie całe” – mówi autor. "Jestem zarazem szczęśliwy, przejęty, wzruszony i zalękniony, bo to mój najważniejszy projekt od czasów, kiedy w 2011 roku z Anną Marią Jopek zrobiliśmy „Lustra”. Być może w ogóle, obok płyty „Upojenie”, najważniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek przedsięwziąłem. I nieprędko, jeśli w ogóle, cokolwiek tej skali będzie mogło się dla mnie wydarzyć."

Podczas kwietniowego spotkania Marcin Kydryński zabierze Państwa w najdalsze rejony świata i podzieli się swoimi doświadczeniami oraz obserwacjami z podróży. Rozmawiać będziemy zarówno o Afryce, jak i Lizbonie. O różnych zakątkach Ziemi, które są dla Autora bliskie. Wszystko to okraszone zostanie niezwykłą, siestową muzyką oraz wspaniałymi zdjęciami naszego Gościa.

Rozmowę poprowadzi Mateusz Tomaszuk, dziennikarz muzyczny i prezenter Polskiego Radia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK