Biletomat Inne XV koncert Fundacji Platon

Inne: XV koncert Fundacji Platon

Bilety na

XV koncert Fundacji Platon

termin

Nd, 16 czerwca 2019 godz. 19:00

miejsce

Dziedziniec Ratusza Staromiejskiego
Rynek Staromiejski 1, 87-100 Toruń

organizator

Fundacja Platon

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 16 cze 2019 16:00

55 PLN

Wyprzedane 

📄XV koncert Fundacji Platon - Artur Andrus w Toruniu!

Artur Andrus


Wejście: 18:45
Start: 19:00

16 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na XV koncert Fundacji Platon.

Do współpracy zaprosiliśmy Artura Andrusa. Koncert już na stałe wpisał się w kulturalną mapę Torunia. Jeden ciepły czerwcowy wieczór przyjaciele fundacji oraz koneserzy muzyki spotykają się na Dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. Dla nas, przedstawicieli Fundacji, jest to również okazja do spotkania naszych podopiecznych z osobami, które corocznie wspierają ich poprzez przekazywanie funduszy na stypendia: osoby indywidualne oraz firmy prywatne.

Artur Andrus - na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", co tydzień gospodarz spotkań w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego". Jego współpraca z Programem Trzecim rozpoczęła się w roku 1994 po spotkaniu z Andrzejem Zakrzewskim na jednym z przeglądów kabaretowych. Początkowo był redaktorem "Powtórki z Rozrywki", później przez kilka lat ją prowadził, równolegle z wtorkową "Trójką pod Księżycem" i piątkowym "Teraz śmieszniej", do których zapraszał znane gwiazdy kabaretu. Obecnie, z różnych przyczyn wyżej wymienione audycje zmieniły swój czas emisji... Oprócz pracy w radiu, Artur Andrus często występuje w charakterze konferansjera przeglądów kabaretowych. Zaczęło się od Mulatki w Ełku, potem była krakowska PAKA, Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim, a od 1999 roku - Łódzka Piwnica Artystyczna - Przechowalnia, w której występuje razem z Andrzejem Poniedzielskim, Elżbietą Adamiak i zaproszonymi gośćmi.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK