Biletomat Jazz Antek Sojka, Janek Pęczak | Łomianki

Jazz: Antek Sojka, Janek Pęczak | Łomianki

Bilety na Jazz

Antek Sojka, Janek Pęczak | Łomianki

termin

Pt, 18 marca 2022 godz. 20:00

miejsce

Lemon Tree
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki

organizator

Lemon Tree

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 18 mar 2022 20:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na koncert Antka Sojki i Janka Pęczaka 18 marca w Lemon Tree!

Antek Sojka, Janek Pęczak


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

➡️ Antek Sojka, muzyk, kompozytor, producent. Niezwykle utalentowany młody człowiek. Wrażliwy na świat który Go otacza, postanowił opisać to co czuje, słowami i muzyką. Cztery lata temu wydał swój pierwszy album Po niebie, bardzo dobrze przyjęty przez krytykę.

A tak mówi o sobie; "Zajmuję się muzyką całe życie jako muzyk i producent muzyczny ale na scenę wyszedłem dopiero kilka lat temu, bo trochę czasu zajęło mi poznanie samego siebie i tego co chcę robić. Z Jankiem Pęczakiem spotkaliśmy się kilka lat temu i w muzyce zaczęliśmy odnajdywać wspólny język i przyjemność z jej uprawiania. W 2017 ukazała się moja debiutancka autorska płyta. Obecnie wraz z Jankiem Pęczakiem i Jankiem Malechą kończymy pracę nad drugim krążkiem. Singiel zapowiadający ten album nosi tytuł "Wszystko gna" i można go posłuchać w sieci. Podczas koncertu będziemy prezentować utwory Janka, moje oraz wspólne w akustycznych aranżacjach i na pewno pomuzykujemy sobie. Serdecznie zapraszam. Antek Sojka"

https://youtu.be/6TbAotea8cY
https://youtu.be/MFgbUfj73aY

➡️ Janek Pęczak, kompozytor, aranżer, wieloletni gitarzysta zespołu T.Love
"Nadszedł dla mnie czas tworzenia i występowania pod własnym nazwiskiem. Zdecydowanie jestem w tym co teraz, jednak w skrócie streszczę swoją historię. Scena otworzyła się dla mnie w roku 1996, kiedy jako niespełna 18-letni grający na gitarze człowiek, wygrałem konkurs w sklepie Zbyszka Hołdysa, co zaowocowało występami z zespołami Virtual Jazz Reality i Sto Procent Bawełny. Przez krótki czas grałem w zespole Houk, miałem również zespół Jan Pęczak Trio, który hałasował na jazzowych festiwalach. Tę tradycje hałasu podtrzymał przez kilka lat założony z Piotrkiem Zabrodzkim zespół Blast Muzungu. Współpracowałem również z Tadeuszem Sudnikiem. Przez 10 lat od 2007 do 2017 roku grałem na gitarze w T.Love , które zawiesiło koncertową działalność. Trudno powiedzieć dokładnie, ale zagrałem z tym zespołem na pewno ponad 600 koncertów w Polsce i poza nią. Wziąłem udział w nagraniu płyt "Old is gold" i "T.Love", oraz kilku piosenek, które weszły na składanki. Pierwsza z tych płyt zyskała platynę i Fryderyka. W tym czasie wydałem też płytę "13 Months of Sunshine" ze swoim reegae' owym zespołem The Relievers. Zagrałem też na płytach artystów i zespołów: Pan Profeska, Pako Sarr, Sidney Polak, Reggaenerator - Shark-a-taak, LXMP, Revolver(robiłem również mastering płyty Retrolux). Brałem udział przy produkcji "Sweet Love Riddim" Krystiana "K-Jah Walczaka i zaśpiewałem piosenkę "Love is givin' freedom". Pracowałem jako producent przy płycie Poli Rise. Po dwudziestu latach doświadczeń jestem gotowy by przekazywać to co czuję przez swoją twórczość i być w tym w pełni sobą. Odkryłem swoje uczucia i to, że nic nie powstrzymuje mnie by używać słowa i muzyki by je przekazać. Nie interesuje mnie perfekcyjna zafoliowana forma z doskonale strojącymi wokalami i wojskowo równym graniem. Stawiam na prawdę. W niej mi dobrze. Może też Wam będzie w niej dobrze."

Tutaj fragment pierwszego koncertu zespołu:
https://youtu.be/MdWgMpmPKok

Oprócz tych dwóch Przyjaciół, na scenie pojawią się ich Goście.
Serdecznie zapraszamy!!!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!