Biletomat Jazz Kolędowanie na jazzowo z Moniką Malczak

Jazz: Kolędowanie na jazzowo z Moniką Malczak

Bilety na Jazz

Kolędowanie na jazzowo z Moniką Malczak

termin

Pt, 17 grudnia 2021 godz. 20:30

miejsce

Lemon Tree
Zachodnia 38, 05-092 Łomianki

organizator

Lemon Tree

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 17 gru 2021 18:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Zapraszamy na wspólne kolędowanie w Lemon Tree!

Monika Malczak, Mateusz Gramburg


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Do Świąt zostało już tak niewiele czasu, wszyscy nabieramy coraz większego tempa aby zdążyć z tym i owym. My proponujemy spowolnienie i zapraszamy do nas, aby zrelaksować się kolędując z Moniką Malczak i Mateuszem Gramburgiem.

Monika Malczak, absolwentka Akademi Muzycznej im.Karola Szymanowskiego.
Wyróżniana na wielu festiwalach, oraz nagradzana przez wybitnych artystów m.in.: Włodzimierza Nahornego, Krzesimira Dębskiego, Janusza Strobla, Jana Wołka, Grażynę Łobaszewską, Andrzeja Strzeleckiego, Aleksandra Maliszewskiego.
Współpracowała m.in.: z Bogdanem Hołownią, Piotrem Wromblem, Zbigniewem Wromblem, Wojciechem Zielińskim, Wojciechem Gogolewskim, Mariuszem „Fazi” Mielczarkiem. W październiku w ramach muzycznego projektu nawiązuje współpracę z trębaczem Garym Guthmanem.

Mateusz Gramburg- absolwent Państwowej szkoły muzycznej im.Oskara Kolberga I st.w Warszawie, Zespołu Szkół Muzycznych im.Fryderyka Chopina w Warszawie II st. w klasie fortepianu klasycznego,oraz fortepianu jazzowego im. Henryka Majewskiego w Warszawie na wydziale jazzu w klasie prof.Michała Tokaja i Andrzeja Jagodzińskiego. Obecnie student drugiego roku studiów licencjackich Akademi Muzycznej im.Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale jazz i muzyka estradowa w klasie Wojciecha Niedzieli.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!