Przejdź do głównej treści strony
Jesus Christ Superstar

Jesus Christ Superstar

Kup bilet na musical Jesus Christ Superstar!

Opis

Znakomite wokale, dynamiczna fabuła i dopracowana w najmniejszym szczególe choreografia – to wszystko sprawia, że spektakl ten jest niezwykle elektryzującym doświadczeniem, a także zachwycającym wizualnie i poruszającym do głębi przeżyciem. Inscenizacja ta zadebiutowała na deskach stołecznego Teatru Rampa w 2016 roku, od razu zdobywając serca zarówno recenzentów, jak i wiernych …

Znakomite wokale, dynamiczna fabuła i dopracowana w najmniejszym szczególe choreografia – to wszystko sprawia, że spektakl ten jest niezwykle elektryzującym doświadczeniem, a także zachwycającym wizualnie i poruszającym do głębi przeżyciem. Inscenizacja ta zadebiutowała na deskach stołecznego Teatru Rampa w 2016 roku, od razu zdobywając serca zarówno recenzentów, jak i wiernych widzów. I choć wiosną 2024 roku spektakl ten powróci na te same deski, tym razem będzie to niezależne od Teatru Rampa prywatne wystawienie, które jest inicjatywą Broadway w Polsce.

W roli tytułowej zobaczymy wspomnianego wcześniej Jakuba Wociala, a także Macieja Podgórzaka, który zadebiutował w roli tuż przed pandemiczną przerwą. W roli Marii Magdaleny wystąpią Natalia Piotrowska-Paciorek oraz Wiktoria Białecka, z kolei Judasza wykreują Maciej Pawlak oraz Jakub Wocial, który w tej roli debiutował w niemieckiej inscenizacji w Oper Wuppertal.

Wydarzenia

Marzec 2024