Biletomat Bilety na 10. letnią Akademię Jazzu 10. Letnia Akademia Jazzu: China Moses

Koncerty: 10. Letnia Akademia Jazzu: China Moses

Bilety na koncert

10. Letnia Akademia Jazzu: China Moses

termin

Czw, 27 Lipiec 2017 godz. 19:00

miejsce

Klub Wytwórnia
Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Film Hotel

Bilety


Siedzące nienumerowane

I Pula

dostępna do
Czw, 27 lip 2017 16:00

35 PLN

Wyprzedane

Siedzące nienumerowane

I Pula

dostępna do
Czw, 27 lip 2017 16:00

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ) 

📄China Moses

China Moses

10. LETNIA AKADEMIA JAZZU - link do KARNETÓW: https://www.biletomat.pl/koncerty/10-letnia-akademia-jazzu-5308/

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

China Moses to amerykańska piosenkarka wykonująca jazz, soul i RnB, obecnie mieszkająca we Francji. Prezenterka francuskiej stacji MTV, aktorka i modelka. Córka legendarnej wokalistki jazzowej Dee Dee Bridgewater i reżysera Gilberta Moses. W wieku 18 lat wydała pierwszy singiel w stylu RnB zatytułowany „Time”, którym zaistniała na francuskim rynku muzycznym.
Na swoim koncie ma sześć albumów, ale to „This One’s for Dinah”(2009), hołd dla amerykańskiej wokalistki Dinah Washington wydany przez Blue Note Records, pozwolił Moses zaistnieć na scenie jazzowej. Zyskał przychylne recenzje krytyków, podbił serca publiczności i został okrzyknięty największą sensacją ostatnich lat. Sprawił, że jej głos uznano za jeden z lepszych jazzowych wokali kobiecych. Dzięki temu China stała się twarzą wydawnictwa Blue Note obok takiej gwiazdy, jak Norah Jones.
Kolejnym albumem „Crazy Blues” (2012) wokalistka złożyła hołd artystkom inspirującym ją w twórczości i mającym wpływ na jej wrażliwość muzyczną. Nie zabrakło na nim utworów Janis Joplin, Niny Simone, czy Donny Summer.
Najnowszy krążek Chiny zatytułowany „Nightintales” został wydany 31 marca 2017 r. i stanowi szósty w całej karierze album tej wokalistki.
Dziś China Moses jest wielką gwiazdą. Nic w tym dziwnego, bowiem talent odziedziczyła po rodzicach. Występowała w filmach, teatrach, dubbingowała bajki i realizowała swoje teledyski. Eksperymentowała z gatunkami muzycznymi próbując sił w elektro hip-hopie oraz współpracując z francuskimi DJ-ami i producentami.
Choć China koncertuje okazjonalnie, jest atrakcją największych festiwali i prestiżowych estrad. Nie mogło jej więc zabraknąć na jubileuszowej edycji Letniej Akademii Jazzu w Wytwórni.
Podczas koncertu odbywającego się 27 lipca artystka zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na 10. letnią Akademię Jazzu

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.