Biletomat Koncerty 10. URODZINY SQ PRES. XXANAXX

Koncerty: 10. URODZINY SQ PRES. XXANAXX

Bilety na koncert

10. URODZINY SQ PRES. XXANAXX

termin

Pt, 20 listopada 2015 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 21 paź 2015 17:32

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 lis 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane







 

📄XXANAXX gwiazdą 10. Urodzin SQ Klub

XXANAXX
MIN t

Już 20 listopada w ramach cyklu z okazji #10uroSQ zapraszamy na koncert Xxanaxx! Zespół promuje swój debiutancki album – "Triangles"! Podczas jesiennej serii koncertów Klaudii i Michałowi towarzyszyć będzie Gniewomir Tomczyk na perkusji. W roli supportu wystąpi nowa twarz polskiej elektroniki – MIN t!

Start imprezy 22.00
koncert: 24.00

10. URODZINY SQ KLUB - KARNET

 

- Imprezy objete karnetem: Koletzki, Pachanga, Tale of Us, Xxxanaxx, Catz n Dogz, Kalkbrenner, Ferrer, Wankelmut, Talabot
- Karnet podlega wymianie na specjalną kartę w kasie klubu
- Karnet upoważnia do wejścia do klubu na imprezy urodzinowe bez kolejki
- Bezpłatny wstęp na imprezy w środy i czwartki w SQ


XXANAXX to w dużym skrócie duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę. 

Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear" ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory "Broken Hope" czy "Got U Under”.

Ich debiutancki album “Triangles”, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku ukazał się w maju 2014r. nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów, a utwory takie jak "Stay", "Story" czy "Give U The World" na stałe zagościły w radioodbiornikach. Obecnie zespół od ponad roku owocnie koncertuje w kraju i zagranicą. Wystąpił na największych polskich festiwalach (Open'er, Audioriver, Selector) i kilku europejskich showcase'ach jak The Great Escape, Waves czy Reeperbahn.

Na początek 2016 roku planowany jest drugi album w dyskografii zespołu.

FB:
https://www.facebook.com/xxanaxxmusic 

MIN t - porównywana do Niny Kraviz wokalistka i producentka szturmem wbiła się na scenę muzyki alternatywnej w Polsce. Zainteresowanie publiki i mediów muzycznych wzbudziła singlem "Goodbye For Lullaby". W swoim brzmieniu zgrabnie lawiruje między pulsującym minimalem, tanecznym house’m, a rozmarzonym ambientem. W swoim brzmieniu zgrabnie lawiruje między pulsującym minimalem, tanecznym house’m, a rozmarzonym ambientem. Prócz wspomnianej Niny Kraviz największy wpływ na twórczość Min T mają tacy artyści jak Bonobo, Flying Lotus czy Boards of Canada. W ciągu ostatniego roku wystąpiła na Open'erze, Spring Breaku i Wooded Festival. Jej remix znalazł się na winylowej edycji płyty "Triangles"!

FB:
https://www.facebook.com/MINtMartynaKubicz

**************************

10 Urodziny SQ!
Past.Present.Future

09.10 (pt) OLIVER KOLETZKI

24.10 (sob) PACHANGA BOYS

10.11 (wt) TALE OF US / Stara Rzeźnia

20.11 (pt) XXANAXX live

21.11 (sob) CATZ'N DOGZ

11.12 (pt) FRITZ KALKBRENNER live


wczesny 2016:
DENNIS FERRER | JOHN TALABOT | WANKELMUT & more

FULL INFO: http://bit.ly/sqma10

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!