Biletomat Koncerty 10. URODZINY SQ PRES. XXANAXX

Koncerty: 10. URODZINY SQ PRES. XXANAXX

Bilety na koncert

10. URODZINY SQ PRES. XXANAXX

termin

Pt, 20 listopada 2015 godz. 22:00

miejsce

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 21 paź 2015 17:32

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 20 lis 2015 16:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄XXANAXX gwiazdą 10. Urodzin SQ Klub

XXANAXX
MIN t

Już 20 listopada w ramach cyklu z okazji #10uroSQ zapraszamy na koncert Xxanaxx! Zespół promuje swój debiutancki album – "Triangles"! Podczas jesiennej serii koncertów Klaudii i Michałowi towarzyszyć będzie Gniewomir Tomczyk na perkusji. W roli supportu wystąpi nowa twarz polskiej elektroniki – MIN t!

Start imprezy 22.00
koncert: 24.00

10. URODZINY SQ KLUB - KARNET

 

- Imprezy objete karnetem: Koletzki, Pachanga, Tale of Us, Xxxanaxx, Catz n Dogz, Kalkbrenner, Ferrer, Wankelmut, Talabot
- Karnet podlega wymianie na specjalną kartę w kasie klubu
- Karnet upoważnia do wejścia do klubu na imprezy urodzinowe bez kolejki
- Bezpłatny wstęp na imprezy w środy i czwartki w SQ


XXANAXX to w dużym skrócie duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę. 

Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear" ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory "Broken Hope" czy "Got U Under”.

Ich debiutancki album “Triangles”, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów roku ukazał się w maju 2014r. nakładem Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz polskich jak i zagranicznych artystów, a utwory takie jak "Stay", "Story" czy "Give U The World" na stałe zagościły w radioodbiornikach. Obecnie zespół od ponad roku owocnie koncertuje w kraju i zagranicą. Wystąpił na największych polskich festiwalach (Open'er, Audioriver, Selector) i kilku europejskich showcase'ach jak The Great Escape, Waves czy Reeperbahn.

Na początek 2016 roku planowany jest drugi album w dyskografii zespołu.

FB:
https://www.facebook.com/xxanaxxmusic 

MIN t - porównywana do Niny Kraviz wokalistka i producentka szturmem wbiła się na scenę muzyki alternatywnej w Polsce. Zainteresowanie publiki i mediów muzycznych wzbudziła singlem "Goodbye For Lullaby". W swoim brzmieniu zgrabnie lawiruje między pulsującym minimalem, tanecznym house’m, a rozmarzonym ambientem. W swoim brzmieniu zgrabnie lawiruje między pulsującym minimalem, tanecznym house’m, a rozmarzonym ambientem. Prócz wspomnianej Niny Kraviz największy wpływ na twórczość Min T mają tacy artyści jak Bonobo, Flying Lotus czy Boards of Canada. W ciągu ostatniego roku wystąpiła na Open'erze, Spring Breaku i Wooded Festival. Jej remix znalazł się na winylowej edycji płyty "Triangles"!

FB:
https://www.facebook.com/MINtMartynaKubicz

**************************

10 Urodziny SQ!
Past.Present.Future

09.10 (pt) OLIVER KOLETZKI

24.10 (sob) PACHANGA BOYS

10.11 (wt) TALE OF US / Stara Rzeźnia

20.11 (pt) XXANAXX live

21.11 (sob) CATZ'N DOGZ

11.12 (pt) FRITZ KALKBRENNER live


wczesny 2016:
DENNIS FERRER | JOHN TALABOT | WANKELMUT & more

FULL INFO: http://bit.ly/sqma10

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK