Biletomat Koncerty Poznań 2. Koncert świąteczny: Miśkiewicz & Turnau

Koncerty: 2. Koncert świąteczny: Miśkiewicz & Turnau

Bilety na koncert

2. Koncert świąteczny: Miśkiewicz & Turnau

termin

Pon, 07 grudnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki
ul. Fredry 9, Poznań

organizator

So Simple Group Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia 2. Koncert świąteczny: Miśkiewicz & Turnau w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄Poczuj magię świąt z Grzegorzem Turnauem i Dorotą Miśkiewicz!

Grzegorz Turnau, Dorota Miśkiewicz

Drugi Koncert świąteczny “CHRISTMAS SONGS”, przygotowany jest z myślą o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Utwory świąteczne w nastrojowym ujęciu jazzowym przeplatane będą najlepszymi utworami Grzegorza Turnaua oraz Doroty Miśkiewicz.

Grzegorz Turnau -kompozytor, wokalista, pianista, autor tekstów. Nagrał piętnaście albumów solowych, m.in. Naprawdę nie dzieje się nic (1991), Pod światło (1993), To tu, to tam (1995), Tutaj jestem (1997), Fabryka klamek (2010), 7 widoków w drodze do Krakowa (2014). Za ostatni album otrzymał nominację do Fryderyka 2015. Jest laureatem wielu nagród, w tym m.in.: Grand Prix Festiwalu Opole, Fryderyka (dziewięciokrotnie), Wiktora i Superjedynki (dwukrotnie). Skomponował muzykę do filmu Zakochany anioł Artura „Barona” Więcka i Niezawodny system Izabeli Szylko. Jest również autorem muzyki do ponad dwudziestu spektakli teatralnych.

Dorota Miśkiewicz -  polska wokalistka jazzowa, skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów. Urodziła się w muzycznej rodzinie Miśkiewiczów. Jej umiejętności sprawiają, że jest zapraszana przez wielu muzyków - nagrywała z Tomaszem Stańką, była gościem Cesarii Evory na jej płycie Rogamar, natomiast z Nigelem Kennedym koncertowała w Wiedniu i Belgradzie. Współpracowała także z Klausem Doldingerem, Wojciechem Młynarskim, Januszem Stroblem,  Pianohooliganem, Anną Marią Jopek, Ewą Bem, Janem "Ptaszynem" Wróblewskim oraz ze swoim ojcem. Występowała na wielu festiwalach i koncertach w Polsce oraz na świecie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK