Biletomat Koncerty 25 LAT HABAKUK W ŁODZI - KONCERT

Koncerty: 25 LAT HABAKUK W ŁODZI - KONCERT

Bilety na koncert

25 LAT HABAKUK W ŁODZI - KONCERT

termin

So, 28 marca 2015 godz. 20:00

miejsce

Klub Scenografia
Zachodnia 81/83, 90-402 Łódź

organizator

Scenografia Klub & Kawiarnia

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 27 mar 2015 23:59

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 28 mar 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄25 LAT HABAKUK W ŁODZI - KONCERT

HABAKUK

W tym roku Habakuk kończy 25 lat. Rocznicę tę postanowili uczcić tak, jak lubią najbardziej, czyli spotkać się z fanami. Okazją do spotkań będzie trasa koncertowa, która zaczęła się już w pierwszy weekend lutego. W Łodzi spotkamy się w dniu 28.03.2015 w klubie "Scenografia"

Otwarcie drzwi - 19:00, Rozpoczęcie koncertu - 20:00

Habakuk

Jeden z kamieni milowych polskiej sceny muzycznej - obchodzi w 2015 roku swoje 25-cio lecie. Kiedy zaczynali grać, wówczas słowo "reggae" było znane tylko bardzo określonej i niewielkiej grupie osób. Teraz, gdy świętują swoje ćwierćwiecze - reggae to potężny ruch muzyczny w Polsce, ogromny rynek, dziesiątki festiwali i setki zespołów. Habakuk może na pewno być dumny z tego, że do tego rozkwitu w wyraźny sposób się przyczynił. Jako pierwszy polski zespół reggae świadomie zapoczątkował działania z hip-hopem - było to jeszcze w latach 90-tych. Następnie nagrał płytę z piosenkami Jacka Kaczmarskiego w wersji reggae, która wzbudził niemałe poruszenie na polskim rynku. Wreszcie, jako pierwszy zespół z Polski, a właściwie z całej Europy Wschodniej, zagrał na największym festiwalu świata - brytyjskim Glastonbury. Długo by opowiadać o setkach koncertów klubowych, o dziesiątkach festiwali... Najważniejsze jest to, że Habakuk cały czas kreuje, cały czas nagrywa nowe płyty i eksploruje nowe rejony muzyczne. Właśnie kończy mixy albumu z damskim chórem Kalokagathos, śpiewającym białym głosem w takich językach jak estoński, macedoński, fiński, serbski czy sefardyjski. Projekt "Regrowth" ujrzy światło dzienne w 2015 roku i będzie prezentowany na scenach całego świata. Na koncerty z okazji 25cio lecia zespół zaprasza swoich przyjaciół, muzyków, wokalistów, z którymi dane było w ciągu tego okresu się spotkać artystycznie.

skład:
Wojciech Turbiarz - voc, gitara;
Wojciech Cyndecki - bas;
Kordian Nowicki - gitara;
Marek Makles - instr. klawiszowe;
Jaromir Puszek - perkusja;
Błażej Koza - saksofon;
Damian Socha - trąbka;Mikołaj Kopeć - sound master

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK