Biletomat Koncerty 32. Maraton Piosenki Osobistej

Koncerty: 32. Maraton Piosenki Osobistej

Bilety na koncert

32. Maraton Piosenki Osobistej

termin

So, 12 września 2015 godz. 19:30

miejsce

Zamek w Świeciu
Zamkowa 1, 86-105 Świecie

organizator

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (siedzące nienumerowane)

Standard (siedzące nienumerowane)

dostępna do
Pt, 11 wrz 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane 

📄32. Maraton Piosenki Osobistej

Robert Kasprzycki Trio
Organek

Maraton Piosenki Osobistej to jeden z najstarszych polskich festiwali muzycznych. Wydarzenie zapoczątkowane w 1983 roku przez studentów uczelni z Bydgoszczy i Torunia przeszło swoistą transformację otwierając się na szeroko rozumianą twórczość osobistą. Szkielet MPO pozostał bez zmian, najważniejszy jest Konkurs Piosenki Osobistej (KPO), podczas którego prezentują się artyści mający coś do powiedzenia od siebie oraz wieczorne koncerty zaproszonych gości.

Jak co roku we wrześniu, w piwnicach zamku krzyżackiego oraz w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej zaprezentują się zarówno uznani artyści, jak i twórcy, którzy są na początku swojej artystycznej drogi.

Zapraszamy do udziału w 32. edycji Maratonu Piosenki Osobistej - 11-12 września 2015. Pierwszego dnia (piątek) w Kameralnej Przestrzeni Widowiskowej (duża scena Cafe Kultura) o godz. 14:00 rozpoczną się występy konkursowe – wstęp wolny! Wieczorny koncert otworzy ubiegłoroczna laureatka nagrody głównej KPO oraz nagrody specjalnej ufundowanej przez Recpublica Studios – Marta Fitowska. Poznamy także wyniki Konkursu Piosenki Osobistej i pobawimy się wspólnie z uczestnikami konkursu na afterparty w Cafe Kultura.

Drugiego dnia przenosimy się na Zamek Krzyżacki w Świeciu, gdzie w pięknej scenerii wystąpią: Robert Kasprzycki i Organek. Będzie także okazja do zapoznania się z twórczością laureatów Konkursu Piosenki Osobistej.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Marszałka Wojewódźtwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK