Biletomat Koncerty Poznań 5:55 pres. PRO8L3M (koncert + after party)

Koncerty: 5:55 pres. PRO8L3M (koncert + after party)

Bilety na koncert

5:55 pres. PRO8L3M (koncert + after party)

termin

Pt, 19 grudnia 2014 godz. 20:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

DESTYLARNIA SP Z O O

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 16 gru 2014 14:00

25 PLN

Wyprzedane


Standard Limitowany

II Pula (limitowana)

dostępna do
Pt, 19 gru 2014 16:00

35 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄PRO8L3M w Projekt Lab!

PRO8L3M, Jurek Kiler

PRO8L3M to klasyczny duet na linii producent/raper, zgrabnie eksperymentujący z nowoczesną formą i dostarczający świeżego powiewu na polskiej scenie hip-hopowej.

Można śmiało powiedzieć, że byli skazani na sukces. Pochodzący ze Stalowej Woli Oskar oraz DJ Steez znają się od 13 lat i ich twórcze drogi połączył wcześniej skład Dobry Towar (liczący aż 6 osób) Pierwsza EPka "C30-C39" wydana własnym sumptem (Rap History Warsaw), okazała się pozycją obok której nie dało się przejść obojętnie, chociaż autorzy uznawali album jedynie za „preludium” pokazujące ich możliwości. „Ten krążek, to zbitek luźnych kawałków, które nagraliśmy na przestrzeni przełomu 2012/2013 roku. Także traktujemy ją jako teaser. Płyta poszła bez promo, głównie wśród znajomych. Taka forma podkładki pod ogarnianie wszystkich spraw dotyczących gościnnych zwrotek i promocji długogrającego albumu." – mówił Steez. Bezczelna nawijka, wciągający storytelling, przełamania wersów Oskara i kozackie beaty na pograniczu klasyki i nowoczesności Steeza stworzyły zupełnie nową jakość na polskiej scenie. Pierwsza EPka szybko zniknęła z portali aukcyjnych, stając się „białym krukiem” wśród kolekcjonerów.

Jesienią 2014 roku miał pojawić się album długogrający, jednak kolejne wersy Oskara i beaty Steeza znalazły ujście w konceptualnym mixtapie pt. „Art Brut”. Cały nakład nowego wydawnictwa rozszedł w kilkadziesiąt minut w dniu premiery, a materiał doczekał się m.in. takiego podsumowania: „Jeśli nie zgadzacie się na rap o rapie, pustosłowie i upychanie tej muzyki w letnią, konserwatywną formę, musicie natrafić na PRO8L3M. Oskar i Steez83 nagrali płytę, która jest jak ta scena w "Pulp Fiction", w której Vincent Vega robi Mii Wallace zastrzyk z adrenaliny w serce.“ – podpisujemy się pod każdym słowem.

© Sebluv

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK