Biletomat Koncerty Abbath

Koncerty: Abbath

Bilety na koncert

Abbath

termin

Wt, 16 lutego 2016 godz. 20:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 15 lut 2016 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 16 lut 2016 16:00

89 PLN

Wyprzedane 

📄ABBATH po raz pierwszy w Polsce!

ABBATH
Support: THUNDERWAR

ABBATH po raz pierwszy w Polsce! Solowy projekt Olve Eikemo, lidera Immortal - zagra 16 lutego w warszawskiej Proximie podczas klubowej trasy po Europie (część koncertów z Behemothem). Zaprezentuje się polskim fanom po raz pierwszy w takim wydaniu z debiutanckim albumem, który swą premierę miał 22 stycznia, a za który odpowiedzialna jest wytwórnia Season of Mist. Jako support na jedynym polskim koncercie Abbatha wystąpi warszawski Thunderwar, który zaprezentuje nam materiał ze swojego nadchodzącego, debiutanckiego longplaya!

Olve "Abbath" Eikemo, znany również jako Abbath Doom Occulta to norweski wokalista, muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista. Eikemo znany jest z występów w zespołach Immortal, Amputation, I oraz Old Funeral. Muzyk wystąpił także gościnnie na płytach zespołów Dimmu Borgir, Enslaved oraz The Batallion. W 2004 roku muzyk został sklasyfikowany na 86. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów heavymetalowych wszech czasów według magazynu Guitar World. W 2008 roku w albumie Petera Beste'a pt. „True Norwegian Black Metal” znalazły się zdjęcia przedstawiające sylwetkę muzyka. Ponadto w książce został opublikowany obszerny wywiad z gitarzystą. Abbath ma na swoim koncie bardzo bogaty dorobek muzyczny, jednak w roku 2015 nastąpiły wielkie zmiany. Muzyk ogłosił, że opuszcza szeregi Immortal po 22 latach (z 3-letnią przerwą w latach 2003-2006) i rusza ze swoim solowym projektem Abbath. Do współpracy zaprosił bardzo rozpoznawalnego i uznanego basistę Toma Cato Visnesa znanego jako King Ov Hell – kompozytora kilku albumów Gorgoroth, członka God Seed oraz założyciela własnego zespołu Ov Hell (wraz z Shagrathem z Dimmu Borgir oraz Gaahlem z God Seed) – oraz niezwykle utalentowanego, 20-letniego perkusistę Baarda Kolstada pod pseudonimem Creature (członka God Seed oraz Borknagar). Nowa płyta zespołu zapowiadana jest na początek 2016 roku przez wytwórnię Season of Mist.

https://www.facebook.com/abbathband
http://www.abbath.net/

Support: THUNDERWAR

Thunderwar to death metalowa kapela z Warszawy. Zespół istnieje od 2013
roku, ale udało im się osiągnąć już na prawdę sporo.
Supportowanie Obituary bądź Carcass mówi samo za siebie! Świetnie
przyjęte, debiutanckie EP "Birth of Thunder" to kawał solidnego death
metalowego łojenia, podszytego lodowatymi melodiami rodem ze
Skandynawii. Obecnie zespół kończy pracę nad debiutancką, pełną płytą,
która powstaje w studiu Hertz. Nowe utwory będzie można usłyszeć na
koncercie.

https://www.facebook.com/thunderwarofficial/
https://www.youtube.com/user/ThunderwarBand/videos

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK